Допомога у вивченні англійської мови

Оволодіти англійською мовою можливо в будь-якому віці. Головне — ви повинні відразу протягом дня чути англійську мову і навчитися «думати» по-англійськи. Іншими словами, почати слід з заучування окремих чергових фраз і слів, що позначають назви предметів побуту. Але це можливо при шкільних базових знаннях англійської.

Для тих, хто починає з азів, дуже стане в нагоді підручник Бонді Е. А., Царьов П. В. Рік видання даного підручника – 1976. Але він актуальний донині і його допомогу у вивченні англійської мови велика.

  • По-перше, він доступний у своєму викладі.
  • По-друге, тут докладно описується артикуляція (вимова звуків, ємко, коротко представлений граматичний коментар з тренувальними вправами.
  • По-третє, це аудіокнига.

Посібник дозволяє займатися мовою, як з репетитором, так і самостійно. Воно засноване на шкільному курсі коррективно-повторительных матеріалів з фонетики, основного курсу і граматики. Для початку вам і не потрібно якихось додаткових джерел для аудіювання, тому що цілком буде достатньо звукового програми.

Якщо проводити аналогію з російською мовою, то в англійській граматиці теж діє правило різниці у вимові та написанні, але в дещо іншому варіанті. Тобто, один звук може позначатися двома-трьома символами.

Посібник Бонді дає початкові базові знання і водночас коригує і систематизує вже отримані раніше. Наступний етап – це безпосередньо аудіювання, розмовна практика. Вона неможлива без певного лексичного запасу і правил граматичної побудови мови.

З граматикою добре знайомить теж названий вище підручник. Що стосується словникового запасу, то тут необхідно систематичне заучування слів і фраз з їх обов’язковим написанням. В англійській мові порядок слів у реченні дещо інший, ніж в російській. Значно відрізняється інтонація мовлення. Лінгвісти стверджують: англійська мова вимагає натягнутою англійської посмішки при розмові для вірної вимови звуків.

Побудуйте свій курс оволодіння мовою з обов’язковим виконанням правил – аудіювання за потрібне в побуті темами, збільшуючи щоденно ваш словниковий запас. Якщо метою вивчення англійської мови є – робота, то важливо знати як можна більше термінології.

Читайте невеликі оповідання, повісті, інструкції і перекладайте їх. Не намагайтеся прочитати текст, вдавшись до допомоги перекладача «Онлайн». Швидше навпаки – переведіть, спираючись на англо-російський словник, а потім скористайтеся онлайн і складіть зв’язну розповідь-переклад з урахуванням значення окремих слів і законів граматики.

Англійська мова по своїй суті простий у вивченні, але вимагає з самого початку твердо засвоїти виключення з правил у вимові та написанні.

Перевірити свої знання можна прослуховуючи, промовляючи і запам’ятовуючи, наприклад, записи пісень, але краще знайомих. Подібна робота дасть вам хороший тренінг для оволодіння спонтанної промовою.

Допомога у вивченні англійської мови Ви можете також отримати за допомогою навчання по Skype (по Скайпу), — зараз багато сайтів, які допомагають у вивченні англійської мови і де зосереджені висококваліфіковані фахівці

Наприкінці хотілося б особливо приділити увагу саме говорінню англійською. А воно неможливе без співрозмовника. Саме живої знає співрозмовник може проконтролювати правильність побудови вашої промови.

Для цього існують спеціальні аудіокурси, а також вищевикладені курси по Скайпу.

При необхідності, Ви можете перевірити себе і відпрацюєте правильність вимови кожного приголосного і голосного звуків.

Бажаю Вам успіху у вивченні англійської мови!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: