Effortless english — англійська мова без зусиль. Методика вивчення англійської

Напевно ви вже не один рік вивчаєте англійську мову. І часом здається, що ви ніколи не навчитеся говорити по-англійськи, адже ви все перепробували. А чи пробували ви методику Effortless English? Скажу вам відразу, вона відрізняється від всіх методик вивчення англійської мови, які я знаю. Передусім вона не тривіальна тим, що ви можете просто забути про граматиці, про вивчення граматики.

Для цього вам необхідно вивчити 7 правил, які, можливо, приведуть вас до успіху в англійській мові — і ви, нарешті, заговорите.

			effortless english  anglijjskijj yazyk bez usilijj metodika izucheniya anglijjskogo		1 Effortless english — англійська мова без зусиль. Методика вивчення англійської

Прабатько ж цього методу — A. J. Hoge. Це викладач зі ступенем, яку він отримав за навчання англійській мові. Поспішаю вас порадувати — він каже, що вивчення будь-якої мови, починається насамперед з того, що вам необхідно слухати, слухати і ще раз слухати.

Система вивчення англійської Effortless english насправді не має аналогів і повністю побудована на унікальності. Автор у своїх подкастах розкриває, наскільки просто можна вивчитися англійської, якщо робити це в задоволення.

Саме цьому напрямку буде присвячений цей розділ цього сайту. AJ Hoge дійсно цікава людина.

Із статті ви дізнаєтесь:

 • В чому полягає суть цього методу?
 • Як ця методика працює? Який результат вивчення англійської мови за нею?
 • 7 правил effortless english
 • Побажання в добрий шлях у навчанні англійської

В чому полягає суть цього методу?

 • Як вчити англійські слова швидше. Вивчення слів шляхом запам’ятовування величезного їх списку — метод досить повільний. У першому уроці він вчить, як швидко вчити слова.
 • Чого потрібно уникати. Другий урок навчає вас того, що потрібно уникати. Деякі старі методи навчання шкодять вашим здібностям розмовляти англійською. Не використовуйте їх.
 • Як думати англійською і уникати перекладу. Переклад з російської на англійську у вашій голові відбувається так повільно, особливо якщо вам потрібно швидко донести суть і зрозуміти про що розмова. AJ Hoge вчить вас думати англійською.
 • Як ця методика працює? Який результат вивчення англійської мови за нею?

  Так, вам спочатку необхідно кожен день проходити по одному уроку системи, щоб вони вклалися у вас в голові. Всього система складається з 7 правил, які вкажуть вам абсолютно новий шлях у вивченні англійської.

  7 правил effortless english

  Оригінальний сайт автора: http://www.effortlessenglish.com. Прямо на сайті ви можете підписатися на його 7 правил у вивченні англійської без зусиль. Бажано, щоб Ви підписались на його сайті — і вивчили кожне правило, присвятивши один тиждень розуміння системи.

  Опис 7 правил вивчення англійської мови за системою effortless english:

  Правило 1 — вивчайте англійські фрази, а не окремі слова

  Правило 2 — не вчіть граматику, не зациклюйтеся на ній

  Правило 3 — зверніть увагу аудіо-навчання англійської мови

  Правило 4 — слухайте англійська матеріал тривалий час

  Правило 5 — слухайте розповіді англійською в різних часах

  Правило 6 — слухайте реальні розмови на аудіо і вчіться з реальним англійською матеріалів

  Правило 7 — слухайте і відповідайте, а не слухайте і повторюйте матеріал англійська

  Для початку ознайомтеся з відео про систему effortless english.

  Ось що сам A. G. Hoge говорить про своїй системі.

  Моя методика допомогла навчитися майже півмільйона осіб. Навчитися англійській більш швидко, більш легким способом. Сьогодні я хочу допомогти вам. І хочу поговорити про моїх безусильных уроках англійської (effortless english lessons). Я створив їх, щоб допомогти вам розмовляти англійською швидко, легко і автоматично. Я хочу, щоб ви відчували себе сильними, впевненими та щасливими, коли ви розмовляєте англійською. Я хочу, щоб ви отримали хорошу роботу, тому як ваш англійська буде чудовий. Я хочу, щоб ви могли розмовляти з різними людьми по всьому світу. Я хочу вам всього того, що ви самі для себе хочете — використовуючи англійську. Тому-то я і створив effortless english.

  Мої уроки дозволять вам розмовляти англійською швидше, розуміти швидше. Нарощувати ваш словниковий словник, вчити граматику найкращим чином.

  Після 6 місяців занять по моїй системі ви будете володіти всіма цими здібностями.

  Чому я так кажу? Тому що мої уроки засновані на кращих дослідженнях, таких, як Dr. James Asher, Dr. Steven Crashen, Dr. Jay Marvin Brown. Їх дослідження показали, що цей безусильный (effortless) метод допоможе вам вчити англійську від 4 до 5 разів швидше і запам’ятовувати все на набагато більш тривалий період. І ви вчитеся, як розмовляти легко, швидко і автоматично.

  Приміром, Dr. James Asher порівнював два методу (звичайний і effortless) і прийшов до висновку, що дійсно, безусильный метод вивчення англійської мови в 4-5 разів швидше. Dr. Steven Crashen також виявив закономірність, що студенти в результаті розмовляють коректніше і швидше, і використання граматики у них набагато краще, і вони володіють широким словниковим запасом.

  Отже, що ви отримаєте? Насамперед — 30 англійських сетів. Сети — це група уроків. Кожен сет містить декілька аудіо уроків.

  Що ж включає в себе кожен сет?

 • Vocabullary lessons — навчання новим фразами і словами. Причому вони мають досить широке поширення.
 • Mini Story — потужний інструмент. Історії — «Слухай і Відповідай». Так, я ставлю питання і ви відповідаєте на них. Причому це досить прості питання і на них часом потрібні прості відповіді. Саме використання цієї методики, ваш розмовна англійська стає все швидше і швидше.
 • Audio article — аудіо стаття. Вона є в кожному сеті. Це цікава стаття про який-небудь дійсно має місце бути подію. І розповідається вона на повсякденному англійською — і це не «англійська з підручників».
 • POV (Point of view lessons) — це метод, яким ви будете вивчати граматику англійської мови. Але вам не потрібно буде вчити граматику в звичайному сенсі шляхом зубріння — вона буде поліпшуватися сама — автоматично і легко. Ви навчитеся розуміти і застосовувати її без думання. Ви ніколи більше не будете думати про різні правила. І це просто фантастично.
 • Bonus commentary. Більшість сетів мають в якості доповнення коментарі. В них я кажу на тему уроку — та ви просто слухаєте його.
 • Що вам потрібно робити? Просто — слухати все це. Ще раз, ще раз, ще багато-багато разів. І з кожним днем ваші здібності розмовляти будуть зростати. У кожному сеті є стаття у форматі PDF, швидко вивчивши яку, ви будете знати, про що йде мова в аудіо і переглянувши незнайомі слова.

  Отже, для прослуховування уроків, ви можете використовувати як комп’ютер, так і mp3-плеєр (i-Pod), кпк.»

  Побажання в добрий шлях у навчанні англійської

  Головний ключ — у вашому гарному настрої і вирішенні займатися англійською у що б то не стало, хоча б раз на день по 1 годині. Всього вам доброго, світлого і радісного!

  Спасибі Вам за увагу, і вивчайте англійську задоволення з системою effortless english. Діліться нею з іншими і отримуйте хорошу роботу, хороші знайомства і спілкуйтеся у ваших подорожах!

  Познайомтеся з системою effortless english поступово, в порядку черговості:

  Правило 1 — вивчайте англійські фрази, а не окремі слова

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: