English, Spanish, French, Hindi, Arabic, Китайський, або Яку мову легше англійської

Кожен третій з нас хоча б раз у житті стикався з вибором мови, який необхідно було вивчити по тим або іншим причинам.

Для роботи, для розваг, для спілкування, для задоволення власних цілей, для кількості – все це є головними цілями при вивченні іноземної мови.

Складно відразу сказати, якою мовою легше англійської, тут все залежить від людини та її здатності пізнавати нове. Наприклад, для мене після англійської на перше місце виходить італійський з його мелодійністю, меншою кількістю слів, простотою побудови пропозицій, однак зовсім інший граматикою. І кожен раз, намагаючись порівняти англійську граматику з італійської, я претерпеваю фіаско, т. к. написане в підручниках часто на ділі відрізняється від того, що говорять самі італійці. Вони називають свою мову иллогичным, але повним пристрасті, а пропозиції можуть бути побудовані так, як заманеться, що дуже нагадує рідну російську мову.

Дуже часто говорять про зв’язці італійська-іспанська-французька, і з цим не посперечаєшся. «Іспано-італійські» відносини дуже близькі, як українцю – російська мова, якою вільно володіє близько 60% населення. Різниця між іспанським та італійським полягає у вимові окремих звуків, які здаються складніше, ніж в останньому із згаданих.

Величезним плюсом Italiano є те, що «як читається, так і пишеться». Це просто знахідка для тих, хто хоче вивчити другу мову. Всього кілька правил – і вуаля, Ви вмієте читати і писати. Легкість закінчується там, де починається граматика, яку ні в якому разі не потрібно порівнювати ні з однією іншою граматикою, тому що:

  • Її необхідно прийняти такою, яка вона є
  • Її потрібно зрозуміти і пропустити через себе
  • Її потрібно вивчити і мільйон раз спробувати «висловитися» у всіх часах

Ті, хто вже освоїв італійський, з легкістю здолають іспанська та французька, т. к. їх граматика схожа.

Мало хто замислюється про вивчення німецької, який хоч і здається грубим, насправді таким не є. Правила читання у ньому досить прості, чого не скажеш про граматику, яка (якщо зізнатися чесно) є бичем у всіх мовах. Тому, якщо Вам необхідний німецький, не бійтеся зіткнутися лоб в лоб з «Sprechen Sie Deutsch?»

Варто відзначити, що мови слов’янської групи взагалі не складуть ніяких труднощів для нас з Вами. Російська, українська, білоруська мови можна освоїти досить швидко, не вдаючись до допомоги репетиторів. Разом з ними можна освоювати болгарська, сербська, польська, чеська. Так, Ви помітите різницю в наголосі, яке найчастіше фіксовано, незнайомих лексичних одиницях і граматики, але це не стане проблемою для тих, хто зважився вивчити другу іноземну мову.

Часто для того, щоб не піддавати мови змішування, вивчають такі «пари», які абсолютно не схожі один на одного, наприклад, англійська-арабська або турецька-німецька. Однак, якщо Ви самі вибираєте мову для вивчення, віддайте перевагу тому, який здається Вам рідніше, ближче і логічніше.

Не так давно Британський рада опублікував доповідь, в якій йшлося про мови майбутнього. Так от, автори прийшли до висновку, що без арабської, китайської, японської та мандаринського діалекту китайської країна почне здавати свої позиції в економічній і політичній сферах. Варто задуматися, чи не правда? За кількістю носіїв мови лідирує китайський, далі слід іспанська англійська, хінді, арабську, португальська і бенгальська.

Вибір залишається за Вами, а ми можемо тільки порадити розширювати свої мовні здібності, адже з вивченням нової мови, кожен наступний здається легше.

english, spanish, german, hindi, arabic, chinese, ili kakojj yazyk legche anglijjskogo18 English, Spanish, French, Hindi, Arabic, Китайський, або Яку мову легше англійської

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: