EnglishDom створив мобільний додаток для тих, у кого немає часу вчитися

Онлайн-школа англійської мови EnglishDom підготувала курси для вивчення англійської мови в сучасних умовах обмеженого часу. Курси розроблені на основі аналізу освітніх даних понад 35 000 студентів школи і реалізовані у вигляді мобільного додатку для смартфона на iOS і Android, який завжди під рукою.

“10 років ми надихаємо вивчити англійська онлайн і накопичили багато даних про те, що заважає і що допомагає людям освоїти іноземну мову. Завдяки аналізу цих даних за допомогою алгоритмів, ми знаємо як обійти болю студентів і зробити процес навчання найбільш ефективним. На додаток до існуючим продуктам EnglishDom ми розробили спеціальну програму навчання, де можна займатися за 10 хвилин: в транспорті, на обіді або в черзі в магазині. Серія курсів для тих, кому не вистачає часу для повноцінного навчання – і все це в зручному мобільному додатку”

Максим Сундалов, co-founder & CEO EnglishDom.

У додатку ED Courses доступно:

  • 4 базових рівня навчання від Elementary до Upper-Intermediate
  • 7 тематичних спецкурсів (IT, подорожі, англійська для дітей тощо)
  • 200+ уроків англійської
  • 5000 вправ для відпрацювання навичок

Додаток і курси оновлюються кожен місяць. Навчання проходить в ігровому форматі і спрямовано на розширення словникового запасу, практику граматики, читання, сприйняття, розвиток комунікативних навичок. На одне заняття потрібно всього 10-15 хвилин. По закінченню того чи іншого курсу користувач проходить тест для підтвердження рівня засвоєних знань.

 EnglishDom створив мобільний додаток для тих, у кого немає часу вчитися

Додаток ED Courses доступно для скачування на Google Play і App Store. Курси підходять для дорослих і дітей від 7-8 років. У кожному курсі перший урок відкритий в безкоштовному доступі, в інших уроках в безкоштовному доступі відкриті перші три вправи, решта — преміум підписці (місяць передплати — 650 руб, рік — 1950 руб).

Читайте також:  Як правильно вчити англійську мову: 5 порад для тих, хто не знає, з чого почати

Тепер ED Courses є частиною еко-системи EnglishDom, яка об’єднує індивідуальні уроки по Skype, цифровий підручник, онлайн-курси, мобільні додатки, розмовні клуби, розширення для браузера Google Chrome і пр. Всі онлайн-продукти EnglishDom взаимоинтегрированы, наприклад, можна додавати нові слова в браузері і тренувати їх в додатку та на уроках з викладачем.

EnglishDom — онлайн школа англійської мови, один з лідерів EdTech у Східній Європі. EnglishDom надихає вивчити англійську за рахунок інноваційних технологій, занурення в мовне середовище і людської турботи. У компанії працює міжнародна команда з 400 працівників, в їх числі 300+ викладачів. За 10 років роботи EnglishDom навчив більше 35 000 студентів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: