Everything must have a beginning: початок навчання англійської

Після найпоширенішого китайської мови (за кількістю носіїв мови) на другому місці розташовується англійська, який зібрав у собі максимальну кількість необхідної інформації.

При самостійному вивченні іноземної мови краще всього почати з практичних курсів, які пояснюють всі аспекти мови в стислі терміни. Таким чином, з’явиться загальне уявлення про культуру мови, про граматику, вимову, поширених мовних конструкціях.

Не забувайте про постійному поповненні словникового запасу, завдяки якому Ви зможете розкрити свої мовні здібності, обговорюючи щоденні питання.Що стосується граматики, то не секрет, що при глибокому вивченні Вам знадобиться досить багато часів, які допоможуть розкрити всі тонкощі часових відносин, однак, якщо Ви вивчаєте англійську тільки для того, щоб спілкуватися з друзями, Вам достатньо буде опанувати мінімальним запасом часів Simple (Present, Past, Future). Саме завдяки ним Ви зможете розповісти, що відбувається кожен день, що сталося місяць тому і що Ви плануєте зробити через певний проміжок часу.

Зверніть увагу на сприйняття мови на слух: дивіться відео уроки з носіями мови:

Приділіть увагу англійській пропозицією, побудова якого відрізняється від побудови речень в російській мові.

У кожному мові є різні рости мови, в яких потрібно розібратися (noun, pronoun, verb, прислівник, adjective):

При побудові питальних та заперечних речень зверніть увагу на допоміжні дієслова “have”, “has”, “had”, які допоможуть вказати на необхідний час:

Пам’ятайте, що чим вище інтерес до іноземної мови, тим більше бажання швидше вивчити мову. Тому якщо Ви бачите, що Ваш інтерес почав знижуватися, відразу ж займіться тим, що Вам цікаво: подивіться мультфільм з субтитрами, послухайте улюблену пісню, пограйте в ігри англійською для початківців або познайомтеся з іноземцем для спілкування по листуванню. Всі ці прийоми допоможуть підвищити інтерес до англійської мови.

При вивченні мови на курсах всі вищеперелічені аспекти будуть розбиратися в рамках одного заняття. Часто викладачі підбирають матеріал таким чином, щоб поєднати listening, reading, speaking, writing і створити необхідну атмосферу для вивчення мови.

При наявності вільного часу можна знайти необхідні матеріали і займатися вдома (приділяючи англійської мови 15 хвилин в день).

Багато сайтів рекомендують вивчати іноземну мову за фільмами, адже це дійсно працює. Що може бути краще перегляду улюбленого кіно? Самим зворушливим і романтичним, на думку сайту adme.ru, стане перегляд фільму “Forrest Gump”, а для тих, хто хоче розвинути романтичні навички, а також приділити увагу письмової мови, автори рекомендують подивитися “The Lake House”. Для початківців цілком підійде “Beauty and the Beast”.

Бажання є головним компонентом при вивченні іноземної мови: чим більше часу Ви приділяєте іноземної мови, тим більших результатів Ви зможете досягти. Вивчайте англійську і отримуйте задоволення від отриманих знань!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: