Фільми для вивчення англійської мови

Всім нам доводиться стикатися з такою ситуацією, коли у нас немає мовної практики. До того ж хочеться поповнювати словниковий запас і розуміти корінних англомовних.

Для цього нам виразно необхідно дивитися фільми для вивчення англійської мови. Це до того ж досить приємний спосіб навчання англійської, особливо в галузі застосування його в розмові.

Чим відрізняється такий принцип вивчення англійської мови, і в чому його плюси? А ось у чому:

 • Перегляд фільмів англійською покращує вимова, поповнює вас словник;
 • ви отримуєте задоволення, черпаєте нові знання в різних областях;
 • ви поступово вчіться розуміти розмовну англійську — то є актори говорять так, як говорять у звичайний життя звичайний середньостатистичний носій цієї мови;
 • в ході перегляду, у вас працюють зорова, слухова і емоційна види пам’яті.

Які фільми англійською мовою потрібно дивитися?

Здавалося б, це природне питання. Все стає набагато простіше, якщо ви будете спиратися на те, що вам подобається. Якщо вам подобаються комедії — дивіться їх. Якщо вам подобаються бойовики або мелодрами і їх дивіться. Головне в цьому процесі — задоволення, яке ви отримуєте.

Так, наприклад, ви вибираєте жанр — комедія. Нехай у вас є улюблений актор — приміром, Джим Керрі. Ось так от, підбираючи і перебуваючи в пошуку, ви обов’язково зупиніться на фільмі, який приносить вам задоволення.

Так, важливо відзначити, що, наприклад, для вивчення розмовної англійської мови, краще переглядати серіали (той же House Doctor). Існують навіть спеціальні серіали, розраховані на людей, які вивчають англійську — відрізняються вони сповільненої промовою в порівнянні з серіалами, зробленими носіями англійської мови.

Сьогодні навіть можна вибрати — яке вимову ви б хотіли почути (або американське, або британське).

Де і як дивитися англійські фільми?

Ви можете дивитися фільми англійською мовою в кіно, на різних сайтах. Також не можна забувати про фільми на DVD.

Ще один спосіб — взяти який-небудь вподобаний фільм 2000-2008 років випуску (можна пізніше), вбити англійської назва в пошуковик http://google.com — обов’язково вкажіть до фільму приставку — online. І тоді з першої сторінки ви вже можете переглядати їх на іноземній ресурсі.

http://www.memocast.com — фільми англійською мовою.

Яким чином дивитися фільми?

 • Зупиняйте фільм і переглядайте незрозумілі частини.
 • Переглядайте фільм кілька разів.
 • Складіть список невідомих вам слів — і відразу ж переведіть.
 • Можна спочатку переглянути фільм російською, потім у його англійському варіанті.
 • Записати звук на mp3-плеєр і прослуховувати його на дозвіллі.
 • Прочитати сценарій фільму заздалегідь і перевести незнайомі слова.
 • Дивіться фільм спочатку з субтитрами (перекладом на російську), але занадто ними не захоплюйтеся.
 • Пам’ятайте, що ви повинні розуміти більшу частину фільму. Точніше — 95% фільму, якщо ви хочете поліпшити свій навик розуміння англійської мови.

  І останнє — чи потрібні субтитри при перегляді фільму англійською мовою з метою його вивчення?

  Я думаю, що ні, тому що вони служать фактором, який відволікає від перегляду відео. Але якщо ви все-таки вам це потрібно, то ні в якому разі не дивіться з субтитрами російською — обмежтеся з субтитрами англійською мовою.

  Є спеціалізовані сайти, щоб скачувати фільми, спеціально для вивчення англійської мови.

  Для будь якого рівня знання мови на такому ресурсі, як http://youtube.comзнайдеться фільми або відео з субтитрами або без, як кажуть, на будь-який смак і колір.

  Наприклад, ви можете прямо зараз подивитися фільм онлайн «Who am I» («Хто я») (він був знайдений через пошук на сайті http://youtube.com шляхом наборі комбінації — «who am i»). Це комедія. Як ви почуєте, у фільмі вживає досить «легкий» англійська, і чути все досить зрозуміло, що буде сприяти вашому швидкому вивченню англійської мови.

  У головній ролі — Джекі Чан.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: