First think, then speak, або Як зробити проект з англійської

Будь-який проект – це прояв фантазії і бажання втілити в життя свої ідеї.

Якщо вимоги до проекту не пред’явлені, можна орієнтуватися на власні думки, а саме на те, якою Ви бачите майбутню роботу.

Проект може бути зображений на ватмані від руки, в цьому випадку всі зрозуміють, що Ви доклали максимум зусиль до такої роботи. Проект можна виконати на комп’ютері, особливо це стосується тих, хто «дружить» з різноманітними програмами, наприклад, Power Point, чи вміє користуватися сервісом Prezi. Основна вимога до таких робіт полягає в тому, щоб на слайдах був надрукований мінімум інформації, краще розповісти її усно. У цьому випадку картинки зможуть підкреслити важливість і необхідність всього того, що Ви говорите. Не варто думати, що форма проекту відіграє важливу роль, насправді головним чинником є інформація, яка подається Вами.

Про що дійсно варто задуматися, чи так це про темі проекту. Краще спочатку скласти план дії, розставити пріоритети, визначити найбільш значущі моменти. Зосередьтеся на декількох темах, які Вам найбільш близькі. Подумайте, чи зможете Ви розкрити обрану тематику: якщо Ви в чомусь сумніваєтеся, відкладіть цей topic і перейдіть до розгляду іншої, більш зрозумілою Вам проблематики. Для того щоб зосередити увагу аудиторії, придумайте «гучне» назву та слоган для Вашого проекту. Подумайте, які практичні приклади будуть порушені у Вашій роботі, які фото і відеоматеріали підкреслять важливість даного дослідження. Якщо Ви зупинилися на вузькоспеціалізованої теми, пам’ятайте, що Ваш плюс саме в тому, щоб довести, що дана тема є актуальною і потребує подальших роздумів. Саме тому Ви можете і повинні використовувати питальні речення в статті, залишаючи деякі з них без відповіді. Так Ви вміло зацікавите аудиторію, яка неодмінно дослушает Вас до кінця.

Читайте також:  Am і pm - розшифровка значення часу англійською

Використовуйте не тільки слова: графіки, картинки, схеми вкажуть на Вашу повноцінну роботу в цій галузі. Аналізуйте матеріал, підкреслюйте думки доказами, цифрами, статистикою, спирайтеся на думку вчених, що працюють в даній сфері.

При роботі над проектом головним завданням для Вас повинна стати мета роботи. Якщо Ви чітко бачите, до чого йдете – проект стане зануренням у світ ідей і захоплюючої роботи. Використовуйте різні джерела інформації: не бійтеся працювати з іноземною літературою, навіть якщо Ви інтерпретіруете її на свій лад. В кінці кожного розділу проекту робіть невеликий висновок про те, що вийшло в результаті роботи. Не забудьте про додаткові матеріалах: анкети, картинки, фотографії, ролики. Таким чином Ви максимально привернете увагу всіх присутніх.

Підводячи підсумки, задумайтеся про те, що Ваша робота повинна відповідати цілям та завданням, поставленим на початку. Надайте чіткий, конкретний результат, який, на Вашу думку, відповідає виконаній роботі.

Отже, для того, щоб зрозуміти, як зробити проект з англійської, необхідно слідувати певним правилам:

  • визначити тему роботи;
  • продумати форму реалізації;
  • придумати яскраву назву;
  • встановити цілі і завдання;
  • підібрати графічний, схематичний матеріал;
  • надати результат роботи.

Вивчайте англійську, і жоден проект не зупинить Вас на шляху до бажаного результату!

first think, then speak, ili kak sdelat proekt po anglijjskomu15 First think, then speak, або Як зробити проект з англійської

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: