FlashSticks: простий і ефективний спосіб збільшити словниковий запас англійської мови

Вам здається, що утримувати іноземну лексику в голові дуже важко? Ваше утруднення кожен раз, коли потрібно згадати слово, ставить Вас в незручне становище?

Ви шукаєте стратегію побудови словникового запасу, якої легко дотримуватися? Якщо який-небудь з вищезазначених питань відноситься до вас, Ви точно повинні протестувати FlashSticks – метод вивчення іноземних мов, революційний у своїй простоті.

FlashSticks є чудовим інструментом для щоденного вивчення лексики в повсякденному житті. Ідея проста: слова іноземною мовою друкуються на стікерах, які потім Ви можете наклеїти на будь-які поверхні у Вашому будинку, офісі або автомобілі. В результаті, Ви будете пасивно піддається впливу величезної кількості іншомовної лексики кожен день. Заходячи в свою кухню, Ваш FlashSticks нагадає Вам, що холодильник по-англійськи – fridge. Прийшовши у свій офіс, Ви будете бачити, що scissors – це ножиці.

  • Прикріпіть їх де завгодно.

Унікальність FlashSticks полягає в їхній винятковій здатності створювати сильні візуальні асоціації в пам’яті. Якщо я просто читаю в підручнику, що grater в перекладі з англійської означає «терка», то існує величезна ймовірність, що я тут же це забуду, як тільки переверну сторінку. Але якщо я бачу це слово на тертці в власній кухні, я миттєво пов’язую слово з конкретним поняттям, тим самим, набагато більш імовірно, що я згадаю його в майбутньому. А якщо я цього не зроблю, це не проблема – стікери мені нагадають це в наступний раз, як тільки я переступлю поріг кухні.

Крім того, FlashSticks – це вже готовий набір карток-стікерів, які доставляються в невеликих портативних упаковках. Так що, якщо Ви не прикріплюєте їх у себе вдома, Ви можете оточити себе ними під час подорожі. Це особливо корисно для тих, хто проводить багато часу в поїздах, автобусах або літаках, оскільки Ви можете поповнювати свій словниковий запас в процесі подорожі Ваш наступний пункт призначення, будь то Ваша робота або нова країна.

  • Корисні помічники для пам’яті
Читайте також:  Як вивчити нову мову: 21 принцип

Зовнішній вид FlashSticks простий, лаконічний і естетичний: слово іноземної мови друкується великими літерами; нижче – керівництво по вимові. У нижній частині знаходиться ілюстрація аналізованого слова.

Але це ще не все. FlashSticks розрізняються за кольором залежно від роду слова, якщо така категорія є в мові: слова чоловічого роду – синього кольору, слова жіночого роду – рожеві, слова середнього роду – жовті, слова без вираженого роду – зелені. Наприклад, стікер з французьким словом “le monde” (мир) – синій, стікер з іспанським “la escuela” (школа) – рожевий, а з англійською прикметниками “good (хороший) – зелений. Ця знахідка особливо корисна для російськомовних студентів, яким часто дуже важко запам’ятати рід слів, які не збігаються за родом з іменником в українській мові.

flashsticks: prostojj i ehffektivnyjj sposob uvelichit slovarnyjj zapas anglijjskogo yazyka13 FlashSticks: простий і ефективний спосіб збільшити словниковий запас англійської мови

  • Додаток FlashSticks

Коли Ви купуєте FlashSticks, Ви також можете скористатися безкоштовним додатком, доступним як для iPhone, так і для Android. За допомогою цього додатка Ви можете просто навести телефон на будь-стікер і будете відразу перенаправлені до відео носія мови, показує, як це слово вимовляється. Це відмінна функція, що дає змогу вловити, як слово має звучати, коли воно вимовляється носієм мови.

Звичайно, FlashSticks не призначені для того, щоб стати заміною повноцінного вивчення мови. Вони є відмінним способом запам’ятовувати лексику, але не призначені для того, щоб навчити Вас граматичним правилам або мовним особливостям спілкування.

В цілому, FlashSticks – відмінне підмога для людей, що вивчають іноземну мову. Створюючи сильні візуальні зв’язки між словами і поняттями, вони є чудовим способом підвищити власний словниковий запас з мінімальними зусиллями.

FlashSticks доступні сьогодні на 5 різних мовах і допоможуть Вам у вивченні англійської, іспанської, французької, німецької і китайського.

Читайте також:  Методика викладання англійської мови дошкільнятам
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: