Flourish like a green bay tree, або Назви дерев англійською

Весна іде, посміхаючись кожному з нас. Розпускаються дерева, розквітають перші квіти, люди знімають теплий одяг, намагаючись позбутися від усього, що за довгі місяці зими їм так набридло.

Перші промені сонця ніжно лягають на шкіру, пестячи її теплими поцілунками. Навіть весняний дощ жваво грає з кожним з нас, з’являючись з нізвідки і закінчуючись також непомітно.

В такі миті кожному з нас хочеться максимально довго перебувати на свіжому повітрі, усамітнюючись з природою. І навіть поцілунки здаються солодшими навесні, адже так?

Кожне дерево відчуває зміни по-своєму. Верба (pussy-willow) найперша вітає весну, тому саме вербні гілочки зривають на Вербну неділю. В залежності від регіону, раніше за всіх можуть розпускатися мигдаль (almond tree), абрикос (apricot tree), алича (cherry plum tree), береза (birch) або вишня (cherry tree).

Фруктові дерева радують своїми плодами, адже життя без фруктів не була б такою солодкою і різноманітною.

Apple tree – яблуня
Apricot tree – абрикос
Cherry tree – вишня
Grapefruit tree – грейпфрут
Lemon tree – лимон
Mango tree – манго
Fig tree – інжир
Peach tree – персик
Pear tree – груша
Plum tree – слива
Pomegranate tree – гранатове дерево
Sea-buckthorn – обліпиха
Tangerine tree – мандарин

Восени і взимку, коли хочеться чогось незвичайного, можна заварити липовий чай. Липа – lime-tree або linden. До речі, в Німеччині є вулиця, яка так і називається “Die Straße unter den Linden” – “вулиця під липами”. Тепер Ви розумієте, що англіцизми зустрічаються не тільки в російській мові, але і в німецькій, і навіть іспанською та італійською.

Читайте також:  Як вчити англійські слова швидко, легко і правильно

Взимку при застуді не зайвим буде додати кілька крапель олії евкаліпту (eucalyptus) або хвойного дерева (conifer) – ялиці (silver fir), їли (spruce) або сосни (pine) в аромалампу. Шкідливі бактерії негайно ж будуть знищені, а Ви відчуєте себе краще.

Які ще назви дерев на англійській Ви хочете дізнатися?

Незважаючи на те, що бузок (lilac) вважається чагарником, багато хто вважає його деревом, оскільки воно може досягти висоти 6 метрів. Аромат у цього казкового чагарнику не залишить нікого байдужим. Бузок є символом примирення і великодушності, адже коли закінчилася Велика Вітчизняна війна, і земля була випалена до останньої краплі, тільки бузок цвіла так, як ніби вона намагалася взяти весь удар на себе.

Ще одним деревом, яке символізує доблесть і цнотливість, є каштан (chestnut tree). Квіткові свічки біло-рожевого кольору привертають увагу не лише численних комах, а й людей.

Взагалі, поява дерев на Землі – тема досить інтригуюча, і мимоволі нагадує вічне питання про те, що з’явилося першим – яйце чи курка. Предками дерев були океанічні водорості. Близько 550 млн. років тому в кембрійський період з’явилася перша життя на Землі. Рослини після виходу з океану ще довго чекали того моменту, коли їх гордо зможуть назвати деревами. Та минуло з того часу ще 90 млн років. Тільки при вигляді цих чисел розумієш, наскільки ми малі в порівнянні з тим, що відбувається навколо нас тисячоліттями.

Ну а якщо і цього мало, наступний список спеціально для Вас:

акація – acacia
бук – beech
бузина – elder
в’яз – elm
волоський горіх – walnut
дуб – oak
верба – willow
кедр – cedar
кипарис – cypress
клен – maple
модрина – larch
маслина – olive
ялівець – juniper
вільха – alder
ліщина – hazel
осика – aspen
платан – plane tree, sycamore
горобина – mountain ash, rowan tree
секвойя – sequoia
тіс – yew
тополя – poplar
евкаліпт – eucalyptus
ясен – ash

Читайте також:  Модальні дієслова в англійській мові — Modal Verbs

Вивчайте англійську і завжди залишайтеся на хвилі знань!

flourish like a green bay tree, ili nazvaniya derevev na anglijjskom29 Flourish like a green bay tree, або Назви дерев англійською

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: