Гра престолів 8 сезон 1 серія “Вінтерфелл” англійською

Дейенеріс Таргаріен прибуває в Вінтерфелл разом з Джоном Сноу, Варіс Ланнистером, лордом Варисом, Миссандеей і Сірим Хробаком. Дейенеріс і Джон отримують прохолодний прийом від Північних лордів і Санса, так як Джон Сноу покинув свою посаду Короля Півночі і схилив коліно перед Таргариеном.

 Гра престолів 8 сезон 1 серія Вінтерфелл англійською

Крім того, після руйнування Стіни, Санса наказала всім Північним лордам і їх союзникам відступити в Вінтерфелл і зміцнити замок проти неминучою атаки мерців.

Дейенеріс і Джон літають на драконах, заглиблюючись у своїх відносинах. Арья возз’єднується з Джоном, Джендрі і Псом. Сэмвелл Тарле зустрічається з Дейенеріс, яка дякує йому за те, що він вилікував Джораха від сірої хвороби, але їй доводиться визнати, що вона стратила Рендилла і Дікона.

Будучи розгніваним і вбитим горем, Сэмвелл, за дорученням Брана, розповідає Джону про його справжнє походження, на що він неохоче погоджується. Він відвідує Джона в крипті і розкриває Джону, що він син Рейгара і Лианны, що робить його законним спадкоємцем Залізного трону. Джеймі Ланністер прибуває в Вінтерфелл і зустрічає Брана у дворі.

Гра престолів 8 сезон 1 серія «Winterfell»

Продовжити перегляд можна після реклами

 

Гра престолів 8 сезон всі серії

Читайте також:  Music makes my world go round: 8 порад, як вчити англійську за пісень
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: