Гра престолів 8 сезон 2 серія англійською

Джеймі Ланністер постає перед Дейнерис Таргаріен. Вона згадує, як у дитинстві брат розповідав їй перед сном про людину, який вбив батька, вдаривши його в спину і перерізавши горло. Брат також говорив про те, що він зробить з цією людиною, коли відвоює Сім Королівств і зловить його.

Дейнерис зазначає, що Серсея присягнулася послати армію на Північ, однак замість армії Дейнерис бачить перед собою лише однорукого людини, і це означає, що Серсея збрехала. Джеймі зізнається, що Серсея і не збиралася відправити армію на Північ.

igra prestolov 8 sezon 2 seriya na anglijjskom10 Гра престолів 8 сезон 2 серія англійською

Він також повідомляє, що у Серсеи є Залізний флот Эурона Грейджоя і 20 000 свіжих бійців, Золоті мечі з Эссоса. Джеймі пояснює, що навіть якщо їм вдасться здолати армію мертвих, Серсее вистачить сил вбити вижили. Джеймі заявляє, що він поклявся воювати за живих, і має намір стримати цю клятву.

Тіріон намагається втрутитися в розмову, але Дейнерис затикає своїй десниці рот, нагадавши, що Тіріон теж помилявся щодо своєї сестри. Санса згодна з Дейнерис, що вони не можуть довіряти Джеймі, який напав на її батька на вулиці і намагався знищити будинок Старков точно так само, як він раніше вчинив з Таргариенами.

Джеймі заявляє, що не проситиме вибачення, так як Старкі і Ланністери воювали, і він діяв в ім’я своєї сім’ї. Бран вимовляє фразу: «Чого не зробиш заради любові», яку багато років тому сказав Джеймі перед тим, як зіштовхнути його з вежі.

Брієнні Тарт вирішує заступитися за Джеймі, якого називає «людиною честі». Вона розповідає, як разом з Джеймі потрапила в полон, і група чоловіків спробувала зґвалтувати її, але сір Джеймі заступився за неї і в результаті позбувся руки. Брієнні також заявляє, що без Джеймі Санса не було б в живих, адже саме Джеймі озброїв Брієнні і послав знайти Сансу, щоб виконати клятву, дану її матері.

Читайте також:  Тема "Злочини у нашому суспільстві" (Crime in our society)

Брієнні ручається за Джеймі і висловлює готовність битися разом з ним пліч-о-пліч. Санса дозволяє Джеймі залишитися, не питаючи схвалення у Дейнерис. У свою чергу Дейнерис звертається до Джона Сноу і питає, що з цього приводу думає Зберігач Півночі. Джон відповідає, що їм знадобляться всі чоловіки.

A Knight of the Seven Kingdoms

Продовжити перегляд можна після реклами

Гра престолів 8 сезон всі серії

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: