Гра престолів 8 сезон 4 серія англійською

Сіверяни спалюють полеглих під час Довгої Ночі на похоронних багаттях. Потім відбувається бенкет, де все святкують перемогу. Пізніше Дейенеріс легітимізує Джендрі як Баратеона і призначає лордом Штормового Межі. Джендрі визнається Ар’є в любові і пропонує їй вийти за нього заміж, але вона відмовляється.

Джеймі, Брієнні, Тіріон і Подрик грають в гру з вином, в результаті якої Брієнні йде після питання Тіріона про її невинності. Джеймі відвідує Брієнні і вони проводять разом ніч. Між тим, Дейенеріс стає не по собі, так як Джона і Арью хвалять за перемогу над мертвими, що не залишається непоміченим Варисом. Дейенеріс зустрічається з Джоном і просить його не розповідати нікому про його походження, але він говорить, що повинен розповісти про це Ар’є і Сансе.

igra prestolov  8 sezon 4 seriya na anglijjskom8 Гра престолів 8 сезон 4 серія англійською

Дейенеріс хоче штурмувати Королівську Гавань, але Санса не згодна з нею. Вони вирішують, що Джон і сір Давос підуть Королівським трактом, в той час як Дейенеріс відправиться на Драконівські Камінь разом зі своїм флотом, а Джеймі залишиться в Вінтерфеллі. Після цього Арья і Санса кажуть Джону, що не довіряють Дейенеріс, і Джон розповідає їм про своє походження.

Пізніше з’являється Броня, готовий вбити Джеймі і Тіріона, але він починає переговори, визнавши, що перевага все ще на стороні Дейенеріс, і брати пропонують йому Хайгарден в обмін на їх життя. Арья приєднується до Псові на шляху в Королівську Гавань.

Санса ділиться з Варіс своїми переживаннями з приводу походу Джона в Королівську Гавань, і вона говорить йому про походження Джона. Джон прощається з Тормундом, який вирішує повернутися в Чорний Замок разом з Привидом і Здичавілими. Він також прощається з Семом і Ліллі, які чекають дитину.

Читайте також:  Тема "Моя улюблена книга" (My favourite book)

Пізніше Брієнні розповідає Джеймі про події на Драконі Камені. Цієї ночі Джеймі вирішує потайки відправитися в Королівську Гавань, щоб бути з Серсеей, незважаючи на благання Бриенны, щоб він залишився.

The Last Of The Шоу Starks

Продовжити перегляд можна після реклами

Гра престолів 8 сезон всі серії

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: