Гра престолів англійською 8 сезон 3 серія “Довга ніч”

В Вінтерфеллі проходять останні приготування до битви. До воїнів приєднується Мелиссандра, запалююча дотракийцам мечі. Вона в’їжджає в замок і каже Давосу: «Ні до чого стратити мене, я буду мертва до світанку». Битва починається, але ходаки швидко справляються з першою хвилею.

Щоб впоратися з драконами, Король Ночі насилає на полі битви снігову бурю. Гине Скорботний Едд. Б’ються відступають в замок і підпалюють рів. Бран вселяється у ворона і бачить Короля Ночі на крижаному дракона.

 Гра престолів англійською 8 сезон 3 серія Довга ніч

За ним спрямовуються Джон Сноу і Дейенеріс на своїх драконів. Ходоки лізуть на стіну Вінтерфелла, гине Ліанна Мормонт: вона жертвує собою, щоб убити гіганта. Арья, Пес і Берік виявляються наодинці з ходоки з коридорах замку, останній гине.

Мелиссандра зустрічається з Ар’єю і нагадує про їхнє минуле розмові, після чого Арья тікає. Дейенеріс намагається спалити Короля Ночі, але нічого не виходить. Король Ночі піднімає всіх полеглих учасників битви. Ходоки проривають всю оборону Вінтерфелла, в крипті прокидаються померлі.

Король Ночі йде до Брану і захищає його Теона. Теона гине. Король Ночі збирається вбити Брана, але в останній момент протикає кинджалом Ар’я. Всі ходоки разом гинуть. Мелиссандра різко старіє і вмирає. Джорах Мормонт гине від ран, захищаючи Дейенеріс. Битва за Вінтерфелл закінчена.

The Long Night

Продовжити перегляд можна після реклами

Гра престолів 8 сезон всі серії

Читайте також:  Модальні дієслова в англійській мові — Modal Verbs
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: