Ігри англійською для дошкільнят

Не секрет, що діти вчаться, граючись. У процесі гри можна навчитися спілкуватися з однолітками, вирішувати конфліктні питання. Також можна прищепити корисні навички, в тому числі і навчитися спілкуванню англійською мовою.

Використовуючи ігри англійською для дошкільнят в якості навчального інструменту, не треба вимагати від дитини великої активності. Не кожен малюк відразу заговорить іноземною мовою. Існує поняття пасивних знань. Це коли дитина слухає, спостерігає, запам’ятовує, а через півроку-рік починає використовувати те, що запам’ятав.

У будь-якому випадку, потрібно продовжувати заняття. Дітям, з якими займалися в молодшому віці, буде легше перейти в шкільне життя і почати вчитися вже по-справжньому.

«Please, show me» — будь ласка, покажи мені

Отже, перша гра на англійській для дошкільнят називається «Please, show me». Полягає вона в тому, що діти на прохання ведучого показують на картинках тварин, іграшки та інші знайомі їм предмети. Виготовити матеріали для гри можна самостійно або придбати в книжкових магазинах. Причому, картки можуть бути і російськомовні. У цьому випадку просто потрібно заклеїти напис під картинкою непрозорою папером.

Please show me a cow! – Покажи мені корову.

Please show me a doll! – Покажи мені ляльку.

Ця конструкція часто використовується в життя, наприклад,

Please show me you project! – Покажи мені свій проект.

Друга гра аналогічна першій, тільки ведучий просить не показати, а дати той чи інший предмет.

Please give me that green ball! – Будь ласка, дай мені той зелений м’яч!

Please give me a plate! – Будь ласка, дай мені тарілку!

Подібні фрази ми постійно вимовляємо в житті, наприклад:

Please give me a cup of tea! – Дай мені чашку чаю.

Читайте також:
Предмети меблів англійською мовою з перекладом, слова на тему меблі

Корисна гра з вивчення англійської мови — Alphabet fishing game

Для запам’ятовування англійського алфавіту використовують гру Alphabet fishing game. Кількість гравців від 1 до 6. Для гри потрібні такі матеріали:

  • набір пластикових букв англійського алфавіту;
  • по олівцю для кожного гравця;
  • моток ниток;
  • канцелярські скріпки;
  • білий щільний картон;
  • ножиці;
  • фломастери;
  • скотч.

Потрібно розрізати картон на картки 4*4см. Прикласти до картону букви і обвести їх. Букви розфарбувати за допомогою фломастерів.

Далі необхідно виготовити вудки. Від мотузки відрізати 40 см, прикріпити до олівця. До вільного кінця мотузки прив’язати скріпку. Діти отримують по одній картці і по вудці

За сигналом ведучого, діти починають ловити літери. Якщо дитина ловить свою букву, він кладе її на картку, якщо ні – повертає її. Після того, як виловлять всі букви, діти повинні їх назвати.

Магазин

Щоб під час гри на англійській для дошкільнят навчити дітей рахунком, можна пограти в магазин.

Для цього споруджують прилавок, вибирають продавця і ставлять цінники. Ціни повинні бути цілими числами від 1 до 10. Покупець приходить у магазин і задає питання:

How much does it cost? –Скільки це коштує?

Продавець відповідає:

It costs 5 dollars. – Це коштує 5 доларів.

Можна ускладнити завдання, якщо запитувати про конкретному предметі

How much does this car cost? – Скільки коштує ця машина?

This car costs 5 dollars. – Ця машина коштує 5 доларів.

Гра для поповнення словникового запасу англійської мови

Для поповнення словникового запасу грають з дітьми в наступну гру. Беруть два зображення, наприклад, людини і собаки. Діти діляться на дві команди. Ведучий дістає картки з різними дієсловами, а діти повинні вказати, якому зображенню відповідає слово. Наприклад,

Читайте також:
Найпопулярніші фразові дієслова з give з прикладами

To run – бігти, можна віднести і до людини, і до собаки;

To go – йти, швидше відноситься до людини;

To bark – гавкати, відноситься до собаки;

To play – грати, до обох, але швидше до собаки.

За правильну відповідь кожна команда отримує по балу. Виграє команда, яка набрала більшу кількість балів. За допомогою аналогічних ігор можна вивчити не тільки дієслова, а й іменники та прикметники.

Гра «Tell us about yourself» розрахована на діток з хорошим словниковим запасом, а також тих , хто досить впевнено будує прості фрази англійською. Потрібно за відведений час якомога більше розповісти про себе і свою сім’ю. Наприклад,

My name is Nadia. I am 5 years old. I am in red dress. My family is not big. I have a mother and a father… – Мене звуть Надя. Мені 5 років. У мене невелика сім’я. У мене є мама і тато…

Такі і подібні їм ігри допоможуть дитині запам’ятати назви предметів, тварин та інших важливих понять. Також, без нудних вивчення правил граматики, засвоїти правила побудови елементарних фраз англійської мови.

Нижче представлено відео, де в ігровій формі представлена свого роду гра, призначена для дітей, у тому числі дошкільного віку

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн