Іспит BEC для бізнесу та кар’єри | Підготовка до іспиту BEC

There’s no limit to perfection. Немає межі досконалості. Особливо коли мова йде про вивчення англійської або кар’єрі. І тим більше, коли ці дві речі взаємопов’язані. Адже в сьогоднішній статті мова піде про сертифікат, який допоможе вам побудувати кар’єру в англомовній країні.

Зміст статті:

Не будемо відчувати вашу цікавість. Сьогодні ми поговоримо про BEC (Business English Certificate) — одному з англійських Кембріджських іспитів, які подтверждюет вашу компетенцію в сфері бізнес англійської.

 Іспит BEC для бізнесу та карєри | Підготовка до іспиту BEC

Ця мотивація досить поширена серед студентів. Хто хоче працювати з іноземними партнерами по бізнесу, хтось отримати робочу візу і працювати за спеціальністю, а хтось- поїхати вчитися бізнесу в США або Великобританії. Тому тема залишається актуальною.

Також рекомендуємо до прочитання статтю про Bulats Exam.

А тепер почнемо.

Коротко і по суті

Іспит BEC має три варіанти модулів — BEC Preliminary, BEC Vantage і BEC Higher. Кожен модуль відповідає певному рівню володіння мовою:

BEC Preliminary (Business English Certificate Preliminary) — був розроблений для визначення рівня володіння діловою лексикою на рівні Intermediate або B1 за Європейською Шкалою Рівнів.

Володіння таким сертифікатів означає, що ви можете грамотно скласти резюме, вести ділову переписку або спілкуватися з колегами на професійну тематику, а також вести документацію і впевнено почувати себе в стандартних мовних ситуаціях.

Тест складається з 3 етапів:

  • Reading & Writing (60 + 30 min)
  • Listening (40 min)
  • Speaking (12-15 min)

Отримали Pass — ви здали, Pass with Merit — здали з відзнакою, Pass with Distinction — здали з особливою відмінністю.

 Іспит BEC для бізнесу та карєри | Підготовка до іспиту BEC

BEC Vantage (Business English Certificate Vantage) — іспит на знання ділової англійської мови для кандидатів, які володіють мовою на рівні Upper-Intermediate або B2 за Європейською Шкалою Рівнів. Традиційні етапи: Reading (1 година), Writing (45 хвилин), Listening (40 min.), Speaking до 15 хвилин).

Читайте також:  Замовляємо сніданок англійською мовою

BEC Higher (Business English Certificate Higher), або ж BEC Advanced визначає рівень володіння діловою лексикою і розрахований на кандидатів, які пройшли навчання або навчаються на рівні Advanced або C1 за Європейською Шкалою Рівнів. На цьому етапі трохи більше часу приділяється письмовій (1 година 10 хвилин) та усної частин (16 хвилин).

Кожен модуль складається з завдань на рівень вище і складніше попереднього, тому постарайтеся правильно оцінити свої можливості і вибрати модуль вам по силам.
Максимальний бал — 100.

Заняття по скайпу і регулярна допоможуть вам підготуватися до здачі будь-якого з цих іспитів максимально ефективно і допоможуть відчути впевненість у своїх силах і знаннях. Для цього і є ми smile Іспит BEC для бізнесу та карєри | Підготовка до іспиту BEC

Чому BEC

Щоб відкрити двері в кімнату або дверцята сейфа, потрібно не тільки мати ключ, але і грамотно ним користуватися. Якщо ви навчитеся правильно розпоряджатися свої сертифікатом, він зможе допомогти вам у роботі більш ніж в 60 країнах світу. Приємний бонус — сертифікат безстроковий, і вам не доведеться перескладати його, як, приміром, Bulats або IELTS.

Результати BEC можуть допомогти вам не тільки при подачі резюме на вакансію в іноземну компанію, але і для кар’єрного зростання у вітчизняній комерційної організації. Адже при відборі на вищу позицію сертифікат підвищить ваші шанси в рази і покаже вашим керівникам, що ви не тільки можете вести ділові бесіди із закордонними партнерами, але і не хочете зупинятися на досягнутому.

 Іспит BEC для бізнесу та карєри | Підготовка до іспиту BEC

Сертифікат BEC дає вам можливість виграти відразу за кількома ставками. За шкалою міжнародних іспитів BEC Higher відповідає приблизно 7 балів IELTS в середньому, так що пред’явити BEC можна і як доказ володіння бізнес лексикою, і як доказ відмінного рівня знання мови.

Читайте також:  Уроки з англійської мови - Урок 57

Готуватися до BEC набагато простіше, ніж, наприклад, до CAE, а результат буде приблизно однаковим з точки зору роботодавця. BEC Vantage відповідає IELTS 5.5 балів. Однак сертифікат має офіційну дію і може бути пред’явлений у російської компанії як офіційний документ, що підтверджує непогане знання англійської мови, а також компетентності в сфері бізнес тематики.

Іспит BEC легше, ніж інші іспити, дається економістам, фінансистам та ін, так як він націлений на людей, освічених у цій сфері. Їм важко орієнтуватися в термінології. При цьому, на відміну від CAE, IELTS та інших іспитів, сам мову на більш простий, немає фразеології і різноманітних значень слів, а це набагато простіше освоїти, будучи економістом.

Підготовка до BEC грає роль і тренінгу для влаштування на роботу — після здачі цього іспиту легше проходити співбесіди, розповідати про професійний досвід, так як там необхідна та ж лексика і ті ж вирази, які були освоєні в процесі підготовки до іспиту.

Підготовка до BEC

Як і для будь-якого міжнародного іспиту для BEC потрібна комплексна підготовка. Як ми пам’ятаємо, тест розбитий на кілька частин, у ньому є як лист, так і говоріння. І важливо поєднувати ці навички.

 Іспит BEC для бізнесу та карєри | Підготовка до іспиту BEC

Ось декілька порад з підготовки:

  1. Використовуйте спеціалізовані курси та підручники. Занурюйтеся не просто в англійську мову, а саме в ділову лексику. Дивіться відео на YouTube англійською? Відмінно. Але дивіться їх по потрібній вам темі, щоб звикати до специфічної лексики. Передплачуєте слова на щоденне навчання? Хороший підхід, і це буде подвійно ефективно, якщо слова будуть пов’язані з бізнесом.
  2. Проходьте пробні тести і підбирайте вправи, схожі на ті, що будуть у BEC (вставити слово в текст, підібрати недостатню пропозицію і так далі). Пробні тести для Business English Certificate можна знайти в Інтернеті, наприклад, тут.
  3. Пробуйте писати. Знову ж таки, по темі. Складіть власне резюме, напишіть діловий лист. Так, це вимагає вольових зусиль, і такі завдання виконувати складніше, ніж просто проходити тести на комп’ютері. Але зате ефективно. Ви не тільки зможете розвинути writing skill, але і навчитеся на практиці застосовувати потрібні слова та вирази.
Читайте також:  Заперечні речення в англійській мові: two negatives make an affirmative

Щоб мати уявлення про самому тесті, подивіться офіційний туторіал від Кембриджа для Business English Vantage Certificate.

Онлайн школа англійської мови EnglishDom спеціалізується в навчанні не тільки розмовної англійської, але і на курсах ділової або спеціалізованого англійської мови. Ми пропонуємо вам можливість поєднувати роботу або навчання з підготовкою до міжнародного іспиту. Заняття по скайпу і онлайн-курси у нас на сайті допоможуть вам отримати заслужений сертифікат і значно поліпшити свої результати! Good luck!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: