Іспит toefl – приклад тесту toefl, пробний тест, вартість

TOEFL – це міжнародний екзамен з англійської мови, який введено в 1964 р. Кількість людей, які здали його з того часу, налічує 20 млн осіб. Іспит призначений в першу чергу для тих, хто збирається вступати до Внз Канади та США, інше сьогодні багато університетів Європи і Азії також приймають результати тесту.

Звернемо вашу увагу на те, що тест TOEFL – це, насамперед знання англійської мови в північноамериканському варіанті. Тому, якщо основною задачею є навчання чи робота за кордоном, потрібна підготовка до іспиту TOEFL. Важливо знати, що результати іспиту дійсні два роки. Ті, хто не набрав достатньої кількості балів, можуть повторно здати тест, т. к. беруть його 30-40 разів на рік.

Отже, що стосується іспиту, то сьогодні існує два варіанти:

PBT (paper-based test) – паперовий

IBT (internet-based test) – інтернет-варіант

Найбільш прийнятним є останній варіант, який витіснив паперовий. З 2005 року інтернет-варіант ввели в США, Канаді, Німеччині, Франції, Італії, а з 2006 року цей варіант іспиту став доступний і в інших країнах. CBT (computer-based test) – комп’ютерний варіант був скасований практично відразу після введення інтернет версії. Загальна тривалість проведення іспиту становить від 3 до 4,5 годин.

Які ж відмінності між PBT/IBT?

Паперовий варіант тесту включає 4 частини Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension і Test of Written English:

 • Listening Comprehension – здатність сприймати на слух англійську мову, структурувати матеріал, виділяти основні думки, робити висновки. Завдання поділяються на 3 групи: міні-діалоги, довгий діалог і короткі монологи, після прослуховування яких потрібно вибрати правильний варіант відповіді із запропонованих.
 • Structure and Written Expression – оцінка здібностей розуміти письмову мову, а також володіти граматикою. Тут потрібно заповнити пропуски, щоб в результаті вийшло коректне пропозицію, вибрати з декількох варіантів граматично неправильна, а також прослухати монологи і вибрати правильні відповіді із запропонованих.
 • Reading Comprehension – оцінка розуміння тексту в цілому. Завдання: прочитати текст і відповісти на питання.
 • Test of Written English являє собою твір на конкретну тему. Основне завдання підтримати або спростувати основну думку тексту, підкріплюючи усі аргументами та прикладами.
Читайте також:  Аудіо самовчитель англійської мови

З чого складається IBT тест: розділи, бали, час виконання

ehkzamen toefl  primer testa toefl, probnyjj test, stoimost8 Іспит toefl  приклад тесту toefl, пробний тест, вартістьЩо стосується IBT, цей варіант тесту є найбільш затребуваним, тест доповнено новими секціями speaking/writing, що допомагає ширше оцінити можливості говоріння і письма. Кожен розділ оцінюється в 30 балів, максимальна сума балів становить 120. Результати можна отримати як в електронному, так і в друкованому варіанті. З 2015 року кожен здає TOEFL може завантажити копію сертифіката у форматі pdf. Вартість іспиту Toefl становить 260 доларів США, сплатити суму можна при реєстрації на сайті ETS і там же вибрати зручно розташований центр.

Як і PBT, IBT складається з 4 розділів Speaking, Listening, Reading і Writing. Загальний час проходження тесту становить 4,5 години.

 • Speaking – у цій частині представлені 6 запитань, на які потрібно дати розгорнуту відповідь. Час виконання – 20 хвилин.
 • Listening – прослуховування довгих діалогів, лекцій, під час яких можна робити записи. Час виконання – 45 хвилин.
 • Reading – читання інформації і відповіді на поставлені питання. Час виконання – 60 хвилин.
 • Writing – написання двох есе, для одного з яких буде потрібно прослухати лекцію прочитати текст, який може як доповнювати, так і суперечити лекції. На читання тексту відводиться 3 хвилини, за цей час потрібно встигнути прочитати 200-250 слів, написання есе виділяється 20 хвилин. Загальний час виконання – 50 хвилин.
 • Підготовка до іспиту

  Не варто думати, що здати TOEFL без підготовки можна з першого разу. Хоч цей тест, не вважається складним, все ж важливо знати його структуру і бути готовим до різного роду завдань. Зверніть увагу на «The Heinemann TOEFL», де ви зможете знайти практичні поради щодо підготовки до тесту, а також відомості про граматиці, лексиці та основних стратегіях проведення іспиту. Можете скористатися і іншими курсами, наприклад «TOEFL Writing Topics and model essays»; «Building Grammar Skills for TOEFL iBT»; «Practice Exercises for TOEFL».

  Читайте також:  English, Spanish, French, Hindi, Arabic, Китайський, або Яку мову легше англійської

  На що звернути увагу при підготовці?

  Готуючись до іспиту, пам’ятайте про час, який необхідно для виконання завдань. Це знадобиться для того, щоб у реальній ситуації встигнути вкластися вчасно. Перед тестом ознайомтеся з типами питань і поясненнями до кожної частини іспиту, не забувайте слідувати інструкціям і уважно читайте питання, щоб виконати саме те, що потрібно. Якщо ви не знаєте відповіді на питання, не затримуйтесь на ньому занадто довго, переходите до виконання іншого завдання, проте пам’ятайте, що відповідаючи на всі питання, у вас є можливість набрати максимальну кількість балів.

  ehkzamen toefl  primer testa toefl, probnyjj test, stoimost9 Іспит toefl  приклад тесту toefl, пробний тест, вартість

  Реєстрація на іспит і корисні матеріали для підготовки

  Для того щоб здати іспит TOEFL, потрібно зареєструватися, для цього перейдіть на офіційний сайт http://www.ets.org/, де ви дізнаєтеся про всі подробиці, а також зможете побачити приклад тесту TOEFL. Після реєстрації слід сплатити потрібну суму з допомогою кредитної карти і роздрукувати форму з особистим ідентифікаційним номером, датою і часом здачі іспиту. На сайті englishtips.org ви зможете знайти безліч матеріалів для підготовки. Скачавши необхідні підручники, ви зможете пройти пробний тест TOEFL.

  TOEFL сьогодні визнається 9000 Вишів в 130 країнах, тому здавши його, ви неодмінно отримаєте можливість поступити в університет або отримати роботу за кордоном.

  Додаткові матеріали для підготовки до здачі міжнародного тесту можна знайти на сайті https://lim-english.com/. Тут ви з легкістю засвоїте граматику, яка раніше здавалася складною, розширите словниковий запас, навчиться розуміти мову на слух, а також перестанете боятися спілкування.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: