Keep calm and carry on переклад на російську мову

62b06ae89660e2a3e81cd656b6470b50 Keep calm and carry on переклад на російську мову

Немає нічого нового, що давно забуте старе. Так і сталося з плакатом часів Другої світової війни, коли всі жителі Європи боялися наступу фашизму. До того часу Міністерство інформації Великобританії вирішило випустити плакат з написом «keep calm and carry on» переклад якого «зберігайте спокій і продовжуйте в тому ж дусі». Плакат був виданий кількість 2,5 млн копій, але великого поширення в масах не отримав, незважаючи на те, що був надрукований з зображенням британської корони, яка повинна була надихнути британців і підняти бойовий дух.

Плакат з написом keep calm and carry on повинен був стати своєрідним двигуном, що підштовхують людей до рішучих дій в 1939 році, але, як виявилося, нічого надприродного не сталося, і про нього забули. Так він і пролежав до 2000 року, поки в один прекрасний день його випадково не виявив Стюарт Менлі співвласник магазину старих книг «Barter Books». Вони з дружиною перебирали коробку з речами, і раптом Стюарт побачив великий шматок паперу, складений в нижній частині. Він показав його дружині, і вони вирішили, що його треба помістити в рамку і повісити на стіну. Так все і почалося.

Час минав, право власності на роботи, вироблені у Великобританії, минав через 50 років, тому плакат з написом став надбанням громадськості.

Зазначимо, що 2000 рік ознаменувався не тільки появою нових тенденцій і напрямків, але і зміною людського світогляду: люди гордо увійшли в XXI століття, а значить, могли з упевненістю робити все, щоб стати знаменитими.

Минуло 9 років і група «Stereophonics» випустила альбом з назвою «Keep calm and carry on», що зробило вираз ще більш відомим. До того моменту практично кожен другий знав цей вираз, а більш рішучі почали глобальне виробництво товарів з цим написом, а також пародіює це вираз.

Читайте також:  Обчислювальні та необчислювальні іменники в англійській мові

Як відомо, пародії розлітаються по світу досить швидко, тому сьогодні в мережі можна побачити безліч варіацій на тему, наприклад: «now and shop riot late», «stay calm and keep cooking».

У 2011 році сталося непередбачене. Компанія «Keep Calm and Carry On Ltd.» зареєструвала вираз в якості торгової марки, зажадавши припинити випуск і продаж сувенірної продукції, однак сторонні компанії подали запит на скасування реєстрації, посилаючись на те, що фраза стала досить популярною і не може бути використана, як торгова марка.

Як ви розумієте, саме це допомогло всім нам краще дізнатися історію «keep calm and carry on», а також познайомитися з численними мемами в мережі. До речі, це вираз стало третім після «Your courage, your cheerfulness, your resolution will bring us victory», а також «freedom is in peril». З серпня 1939 року два ранніх плакату стали з’являтися на вітринах магазинів, а також на залізничних платформах і мали набагато більший успіх, ніж останній.

Сьогодні ж кожен турист може купити що завгодно з написом keep calm (переклад: зберігай спокій) від кухлів, до светрів, від килимків до дитячого одягу. Сьогодні той самий Стюарт Менлі продав вже більше 100 000 постерів. Майк Куп, власник ресурсу keepcalmandcarryon.com, стверджує, що щотижня продає 300-500 плакатів.

А що ж говорять соціальні психологи?

Ален Семсон з Лондонської школи економіки говорить, що у важкі часи люди збираються разом для того, щоб знайти спільні цінності та цілі, як раз те, що символізувала корона і напис на плакаті. Слова мають величезне значення. Вони підбадьорюють у період невизначеності та цинізму.

Доктор Леслі Прінс, провідний лекції з соціальної психології в Бірмінгемському університеті, говорить, що це «тихий, спокійний, авторитетний голос розуму». Людям була обіцяна земля, а вони сьогодні переживають за будинки, банківський рахунок, гроші, пенсії. Плакат з написом всього лише допомагає зрозуміти, що люди не одні, що є хтось, хто знає, що все буде добре. Тому якщо в житті трапляються труднощі, пам’ятайте, що потрібно всього лише «keep calm», а все інше складеться саме так, як потрібно.

Читайте також:  Англійська мова по скайпу. Огляд шкіл, ціни та відгуки

Якщо ви хочете освоїти англійську, загляньте на сайт lim-english.com, де ви отримаєте не тільки дозу корисного матеріалу, але і зможете ознайомитися з цікавими і корисними статтями, які неодмінно розширять світогляд.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: