Книги англійською для початківців: завантажити в pdf

При навчанні англійської, особливо якщо ви займаєтеся самостійно, дуже важливі додаткові матеріали англійською мовою, зокрема – автентичні тексти, аудіозаписи та відео. Тільки так ви зможете по-справжньому зрозуміти, як засвоєні вами граматичні правила і лексика працюють в живій мові. Але що робити, якщо ви тільки почали вивчати мову і складні твори вам ще не по зубах? На допомогу прийдуть книги англійською мовою для початківців .

Які англійські книги підійдуть для початківців?

Якщо ви почали вивчати англійську не так давно, і художні тексти англійською вам потрібні для додаткових і/або самостійних занять, то більшість англійських книг вам не підійде. Граматичні конструкції і, головне, лексика в них будуть занадто складні для вашого розуміння. Зрозуміло, можна розбирати кожне друге слово зі словником, але такий підхід не дуже ефективний. Фахівці не рекомендують братися за текст, якщо ви розумієте “з листа” менше 80% слів.

У тих, хто знаходиться поки лише на початку шляху оволодіння англійською мовою, є три вибору:

  • Читати тексти, спеціально створені для початківців вивчати англійську мову.
  • Читати адаптовані художні тексти. Адаптованими вважаються відомі повісті, оповідання та романи, які пройшли процес спрощення. Багато рідкісних слова в них замінені більш поширеними синонімами, складні речення розбиті на прості, подробиці – опущені.
  • Читати тексти, які навіть в середовищі носіїв мови призначені для тих, хто тільки освоює англійську – тобто для дітей.

У всіх варіантів є свої переваги, так що нехтувати не варто жодним з них.

Тексти, написані спеціально для учнів, більше відповідають цілям навчання і їх простіше підібрати під ваш рівень володіння мовою. Адаптовані і автентичні тексти мають більш високу художню цінність і дають уявлення про те, як англійська мова працює насправді.

Читання художніх творів у їх оригінальному вигляді також вселяє віру в свої сили – навіть якщо це історії, розраховані на дітей. Якщо ви в змозі прочитати автентичний (а не штучно складений для цілей навчання) текст, це вказує на вашу здатність вживати англійську поза стінами навчального закладу і використовувати його для своїх власних цілей.

Завантажити художні тексти англійською мовою

Ми зібрали невелику добірку неадаптованих оповідань англійською мовою, які будуть зрозумілі навіть початківцям. В першу чергу, це дитячі казки – авторські та народні.

За посиланням ви знайдете кілька десятків казок англійською мовою для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

У їх числі:

  • ” The Ugly Duckling” “Гидке каченя”
  • ” The Robber Kitten ” Кошеня-злодюжка”
  • “Three Blind Mice” “Три сліпі миші”
  • “Jack and the Beanstalk” “Джек і бобове стебло”
  • “The Brave Tin Soldier” “Стійкий олов’яний солдатик”

Безкоштовно завантажити казки англійською – книги англійською для початківців в форматі pdf.

Також вас напевно зацікавлять російські мультфільми англійською мовою. Багато з них створені на основі дитячих казок і теж підійдуть для вивчення англійської мови з елементарного рівня.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн