Корисні ресурси для вивчення англійської мови: словники, тести, програми, сайти

Завдяки новітнім технологіям тепер ми можемо дізнаватися нову інформацію за лічені секунди.

А це означає, що сьогодні ми знову порадуємо читачів ресурсами, які допоможуть освоїти англійську або будь-яку іншу іноземну мову в мінімально стислі терміни.

Для початку кожному із Вас необхідно протестувати свій рівень англійської. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатися далі, чого більше приділити увагу. Пройти тест можна на testyourvocab.com. Якщо Ви тільки починаєте вивчати англійську, обов’язково запишіть результат тесту, щоб пройти його ще раз через деякий час. Чим більше Ви занурюєтеся в вивчення мови, тим більше дізнаєтеся, тим більше стає Ваш словниковий запас.

poleznye resursy dlya izucheniya anglijjskogo: slovari, testy, prilozheniya, sajjty10 Корисні ресурси для вивчення англійської мови: словники, тести, програми, сайти

Вивчаючи слова, не забувайте звертати увагу на контекст, адже досить складно дивитися на список слів і запам’ятовувати все підряд лексичні одиниці, жодним чином не пов’язані змістом. Знайти той самий контекст можна на сайті http://fraze.it/, де до кожного слова подано великі словникові статті. Даний ресурс допомагає підібрати найбільш актуальні приклади, зібрані з усіх сучасних засобів інформації, наприклад, “The New York Times”, “The Economist”, “CNN” та інші.

Допомогти собі у вивченні мови можна завдяки використанню “collocation dictionary”, в якому можна знайти абсолютно будь-які словосполучення з певним словом. Так наприклад, вписуємо в рядок пошуку “bed” і отримуємо прикметники:

double, king-size, single, twin, bunk, camp, feather, folding, four-poster, hospital, sofa, warm, unmade + bed

дієслова, які вживаються з “bed”:

do, make, make up, strip, climb into, crawl into, get into, go to, tumble into, climb out of, get out of, leap out of, lie (down) on, lie in, sit on, put to sb, tuck sb up in

Читайте також:  Про англійському прислів'ю "A cat may look at a king"

фрази з “bed”:

bed and breakfast the edge/side of the bed, the foot/head of the bed, get sb into bed go to bed with sb take to your bed time for bed

Дуже корисна річ для тих, хто не впевнений, як сказати або який привід вжити. “Must-have” для тих, хто вивчає англійську.

Безкоштовні онлайн-уроки можна отримати на duolingo.com. Даний ресурс люблять за те, що тут можна практикувати розмовну мову, проходити тести, прослуховувати тексти, перевіряти виконані завдання. Крім того Ви зможете дотримуватися графіка, і система Вам у цьому допоможе. Ну і, звичайно ж, можна завантажити додаток, що допоможе вивчати англійську, навіть не перебуваючи за комп’ютером.

Не забувайте читати. Для такої задачі цілком підійдуть короткі життєві історії людей. Приєднатися і читати можна тут. Більше 15 млн. користувачів вже отримують задоволення від реальних історій.

poleznye resursy dlya izucheniya anglijjskogo: slovari, testy, prilozheniya, sajjty11 Корисні ресурси для вивчення англійської мови: словники, тести, програми, сайти

Ще однією корисною сторінкою для тих, хто проводить вільний час у Facebook, стане https://www.facebook.com/ABCEducationLearnEnglish/. Більше 4 млн. фанатів, тисячі лайків і обговорень. Правила, фрази, розмовні ситуації, популярні теми і багато іншого. Варто того, щоб провести тут час.

Вивчайте англійську і пам’ятайте, що все у Ваших руках!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: