Космос англійською мовою – планети сонячної системи, всесвіт англійською

Що є за межами атмосфери

Людство завжди цікавили проблеми світобудови. Люди не обмежувалися межами рідної планети і прагнули заглянути в космос. Відкривалися нові космічні тіла та явища, з’являлася необхідність їх якось назвати. Багатьом з них давали міжнародні імена, але вимовлялися вони у відповідності з фонетичними канонами рідної мови.

Слово космос англійською мовою звучить як space. Якщо б ви захотіли відправитися в космічний політ, то довелося б його назвати space travel. У нас космонавти літають і відповідно перекладається це слово як cosmonauts. У американців – астронавти, а англійською це звучить astronauts.

Космічні тіла

Якщо ви хочете говорити про космос англійською мовою, то доведеться запам’ятати назви космічних тіл – celestial bodies або celestials: 63491340ac32daf15db3c6e49b43a698 Космос англійською мовою  планети сонячної системи, всесвіт англійською

 • Meteor (star lightning) – метеор (зоряна блискавка). Небесне тіло невеликих розмірів іноді випадає на землю у вигляді метеоритного «дощу».
 • Bolide (fireball) – метеор підвищеної яскравості (вогняна куля);
 • Comet – комета. Невелике космічне тіло, облетающее сонце (чи іншу зірку) по дуже витягнутій траєкторії. При наближенні до світила комета «спалахує» яскравим світлом, утворюючи «хвіст» з газів та пилу;
 • Asteroid – мала планета неправильної форми, що рухається навколо сонця (або іншої зірки). Деякі астероїди навіть мають власні супутники.
 • Satellite – супутник. Небесне тіло, що рухається по орбіті навколо планети.
 • Planet – планета. Велике космічне тіло, що обертається навколо своєї зірки (сонця) з певним циклом, який називається роком;
 • Star – зірка.

Тема космос англійською тією чи іншою мірою обов’язково порушується при вивченні англійської. Її ніяк не можна обійти, так як ми часто бачимо зоряне небо над головою. Щодня сходить сонце, і часто ночі бувають місячними. Сонце по-англійськи буде the Sun, а місяць – the Moon.

Читайте також:  Форми дієслів в англійській мові

Земля та інші планети

Тепер саме час дізнатися про планети англійською мовою. Їх в сонячній системі (solar system налічується вісім, і кожній (крім Землі) дані імена з використанням римської міфології. Слід зауважити, що до 2006 року вважалося, що цих небесних тіл в нашій системі дев’ять, але за невеликі розміри» Плутон (Pluto), був «позбавлений права називатися планетою. Давайте перерахуємо вісім «щасливиць» в порядку віддаленості від нашого світила:

 • Neptune (4 497 млрд км) – четверта за величиною планета-гігант, названий на честь головного римського божества морів Нептуном. 7f94254677219f3fab0ddaf7d44323cd Космос англійською мовою  планети сонячної системи, всесвіт англійською
 • Uranus (3 871 млрд км) – Уран. «Третій призер» за величиною. Названий на честь бога неба.
 • Saturn (1 427 млрд км) – Сатурн. Знаменитий своїм кільцем з уламків небесних тел. Бог часу «поділився» з цією планетою своїм ім’ям.
 • Jupiter (778 млн км) – Юпітер. Як найбільша планета отримав ім’я верховного римського божества.
 • Mars (227 млн км) – Марс більше тільки Меркурія, тобто знаходиться на сьомому місці за величиною. Червоний колір планети послужив приводом присвоєння їй імені бога війни.
 • Earth (149 млн км) – Земля. За розмірами наша рідна планета займає почесне п’яте місце.
 • Venus (108 млн км) – Венера. Красуня Венера по праву заслужила назву від богині кохання.
 • Mercury (58 млн. км) – бога торгівлі просто необхідний швидкий оборот. Тому й назвали цю «оборотистую» планету Меркурієм.

Тепер ви знаєте назви кожної планети сонячної системи на англійській мові, а ми можемо запропонувати вам нескладне завдання. Будь ласка, визначте, до яких з цих небесних тіл відносяться наступні транскрипції: [‘mɜːkj(ə)rɪ], [‘viːnəs], [ɜːθ], [mɑːz], [‘ʤuːpɪtə], [‘sætən], [‘juər(ə)nəs], [‘neptjuːn].

Великий і «малий» вибухи

Сонячна система – це крихітна крапля в океані всесвіту. Зірки мають свої власні системи. У залежності від близькості один до одного вони складають сузір’я. В нескінченності світобудови губляться чорні діри (collapsed stars), туманності (nebulosities) і галактики (galaxies). The Universe – це всесвіт англійською. Вона включає все, що знаходиться у всесвіті і, відповідно до теорії «великого вибуху», постійно розширюється.

Читайте також:  Топ-10 причин вивчити англійську мову

На Lim English ви знайдете відповіді на питання, що цікавлять вас, ми постараємося розповісти про інших цікавих фактах походження і розвитку всесвіту. Нехай наш сайт розширюється з теорії свого власного «вибуху», залучаючи до своїх лав нових ентузіастів англійської мови. Давайте створимо нашу власну Lim English систему, в якій усе буде обертатися навколо єдиної мети – оволодіння іноземною мовою і вивчення культури.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: