Країни англійською мовою – назви. В яких країнах говорять англійською?

Вплив Європи

afe46f71f5db2a2c5ffbc36fc850b58a Країни англійською мовою   назви. В яких країнах говорять англійською?«Старенька Європа» справила величезний вплив на політичну карту світу. Хрестові походи, освоєння безлюдних земель і колоніальні завоювання не пройшли даром. Особливо європейці вплинули на формування держав у Північній та Південній Америці. Не обійшла ця доля і держави Африки. Багато держав Азії також відчули на собі «принади» колоніального панування англійців, іспанців, португальців, голландців, французів і деяких інших країн. Не відставала і Росія, створивши величезну імперію, що розкинулася від Польщі до Тихого океану.

Назви країн та національностей почнемо з Європи – з країн, що представляють німецьку групу мов (назва країни – мову):

Germany – German; the Netherlands (Holland) – Dutch; Dane – Danish; Sweden – Swedish; Norway – Norwegian;

Фінно-угорська група: Hungary – Hungarian; Finland – Finnish;

Слов’янська група: Russia – Russian; Bulgaria – Bulgarian, Poland – Polish; Czech Republic – Czech; Serbia and Croatia – Serbo-Croatian; Ukraine – Ukrainian; Belorussia – Belorussian.

Романська група: Romania – Romanian; France – French: Italy – Italian; Spain – Spanish; Portugal – Portuguese.

Південна і Північна Америка

Так як офіційних мов, на яких говорять на американському континенті, не так вже й багато, то тут краще мати наступний підхід: країна і переклад на англійську, а потім мову, на якій говорять в цих країнах. Особливе місце займає найбільша країна Південної Америки, Бразилія – Brazil. Там говорять португальською – Portuguese. Далі йде ціла група іспаномовних країн Мексика – Mexico, Венесуела – Venezuela, Колумбія – Columbia, Чилі – Чилі, Перу – Peru та інші. Офіційна мова в цих країнах – іспанська.

Читайте також:  Права людини: чи знаєте ви їх всі?

Назва англійською та вживання таблиці

Назви країн на англійській мові в більшості випадків співзвучні російською, але деякі імена все ж складно розібрати, наприклад,

Lithuania (Литва), де основна мова – Lithuanian (литовська).

Крім того, перед назвами деяких країн ставляться артиклі. Це держави, які мають у своєму складі слова «з’єднаний», «союз», «федерація», або їх найменування вимовляється у множині: the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland (Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії); the USA (США); the Netherlands – Нідерланди; the Philippines – Філіппіни і так далі.

Запам’ятати країни і мови англійською мовою вам допоможе таблиця. Давайте наведемо назви деяких азіатських країн, їх офіційні мови і столиці:

Country

Capital

Language(s)

China

Beijing

Chinese

India

Delhi

Hindi, Bangla, English

Japan

Tokyo

Japanese

Vietnam

Hanoi

Vietnamese

Пропонуємо доповнити цю таблицю самостійно. Ви також можете подібним чином систематизувати назви європейських держав, країн «старого і нового світла».

В яких країнах говорять на англійській мові?

Краще було б поставити питання так: в яких країнах не говорять англійською мовою, і таких набралося б дуже мало. У більшості країн люди в тій чи іншій мірі використовують англійську мову.

Правильніше – обговорити ті країни, де англійську мову офіційною.

6ed62ef678fed07f3095d8da88b8d148 Країни англійською мовою   назви. В яких країнах говорять англійською?У США – the USA, державна мова англійська – English.

Більша частина Канади – Canada, говорить також англійською, але в провінції Квебек – Quebec офіційна мова – французька (French).

Не варто й сумніватися, що офіційний мову Великобританії – англійська.

Також більшість людей в Австралії та Новій Зеландії говорить англійською. На ньому ведеться вся офіційна документація і підписуються офіційні документи.

На англійській мові говорить більшість жителів Індії, так як на протязі дуже тривалого часу Індія була колонією Великобританії.

Багато жителів говорять англійською в ПАР, а також в тих державах, де збереглися сліди колоніального присутності Великобританії.

Скорочення

Британці люблять і вміють оптимізувати письмову мову, і тому скорочення назв країн англійською мовою знати необхідно. Якщо ви хочете уточнити, то можна скористатися спеціальною міжнародною таблицею. Ці скорочення є одночасно і кодами для міжнародної доставки. Скорочення можуть бути двухбуквенными і трехбуквенными. Наприклад,

GB; GBR – Великобританія

RU; UKR – Росія

Ви ще не знаєте все про країни, їх англійських назвах і скорочення? Тоді Lim English, якраз те місце, де вам про це дохідливо і цікаво розкажуть

.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: