Кращі програми для вивчення англійської мови

Існує безліч способів вчити іноземні мови, і у сучасних людей вибір таких способів великий як ніколи. Одне з найбільш зручних винаходів в цьому плані – мобільні додатки для вивчення англійської мови. Вони призначені для двох найбільш популярних мобільних операційних систем iOS для айфонів і Андроїд для решти марок смартфонів.

Програми для вивчення англійської дозволяють зробити навчання інтерактивним і доступним для кожного. Нові слова зазвичай підкріплюється візуальними асоціаціями, граматика подається у наочній і простий для запам’ятовування формі, а завдання складені максимально зручним для виконання чином. З допомогою мобільних додатків ви можете вивчати англійську мову в будь-який час і в будь-якому місці, де у вас є доступ до смартфону.

Із статті ви дізнаєтесь:

  • Мемгіѕе
  • FluentU
  • Duolingo
  • MindSnacks
  • Babbel
  • Rosettа Stone
  • skyrock

Існують як платні, так і безкоштовні програми для вивчення англійської мови. Друге більше, але зазвичай в них для розблокування додаткових функцій або відключення реклами буває необхідно поставити платне оновлення. Це не обов’язково, але може зробити користування ними більш зручним і ефективним.

Нижче ви знайдете складений нами Топ-7, в який увійшли кращі мобільні додатки для вивчення англійської мови для айфонів і смартфонів на Андроїд. Більшість наведених додатків також дозволяють навчатися іншим іноземним мовам, від популярних (французька, італійська) до рідкісних (індонезійська, корейська).

Мемгіѕе

			luchshie prilozheniya dlya izucheniya anglijjskogo yazyka		5 Кращі програми для вивчення англійської мовиМемгіѕе дозволяє перетворити вивчення англійської мови в захоплюючу космічну подорож. Сильні сторони Memrise: стильне оформлення, доступ до тисяч відео із записами носіїв мови, можливість користуватися додатком без підключення до інтернету, десятки міні-ігор, спрямованих на розширення вашого словникового запасу. З останніми оновленнями з’явилися ще дві функції: розмова з чат-ботом і розпізнавання об’єктів навколишньої дійсності за допомогою фотокамери.

Тип програми: безкоштовне з можливістю платної підписки.

Скачати на Андроїд | Завантажити на iPhone

FluentU

			luchshie prilozheniya dlya izucheniya anglijjskogo yazyka		6 Кращі програми для вивчення англійської мовиFluentU відрізняється від більшості інших програм для вивчення англійської тим, що використовує в навчанні неадаптовані відео: музичні кліпи, трейлери до фільмів і серіалів, освітні передачі. Кожне відео забезпечено перекладом на рідну мову користувача та англійською підрядником, з якими можна взаємодіяти. При натисканні на незнайоме слово програма видає пояснення про його значення і використанні в мові.

Тип програми: безкоштовне з можливістю платної підписки на Pro-версію.

Скачати на iPhone

Передбачається також швидкий випуск версії Android.

Duolingo

 Кращі програми для вивчення англійської мовиDuolingо – найвідоміша програма для вивчення англійської, і неспроста. Воно дозволяє навчатися в ігровій формі, даючи очки досвіду за виконання завдань і дозволяючи наочно відстежувати свій прогрес через підвищення рівня гравця. Використовуючи Duolingo, ви будете проходити захоплюючі тести в картинках, записати власний голос і спілкуватися англійською з ігровими помічниками, в числі яких – зелена сова, служить символом Duolingo.

Тип програми: безкоштовне з можливістю купівлі Pro-версії.

Скачати на Андроїд | Завантажити на iPhone

MindSnacks

			luchshie prilozheniya dlya izucheniya anglijjskogo yazyka		8 Кращі програми для вивчення англійської мовиМета MindSnacks – поповнити словниковий запас користувача в ігровій формі. Додаток пропонує дев’ять ігор, кожна з яких використовує свій підхід до засвоєння нових слів. Ігри розраховані на різний рівень знання англійської мови і дають можливість вивчити як прості слова повсякденного використання, так і їх рідкісні, «книжкові» синоніми.

Тип програми: безкоштовне з можливістю купівлі Pro-версії.

Скачати на iPhone

Babbel

 Кращі програми для вивчення англійської мовиНа відміну від попередніх програм, Babbel орієнтований не тільки на початківців, але і на досвідчених користувачів мови. Завдання Babbel спрямовані, в першу чергу, не на засвоєння нової лексики, а на навчання розмовній мові. Уроки комунікації англійською не лише охоплюють безліч тим, з якими ви можете зіткнутися, але і занурюють вас в культурний контекст відповідної країни. Це включає усне спілкування: програма розпізнавання мови підкаже вам, що у вашому вимові потрібно підкоригувати.

Тип програми: безкоштовна, але для повного доступу до матеріалів потрібно передплатити.

Скачати на Андроїд | Завантажити на iPhone

Rosettа Stone

 Кращі програми для вивчення англійської мовиRosettа Stone – додаток, що використовує для вивчення англійської метод занурення, схожий з тим, як навчається мови перебуває в рідному мовному середовищі дитина. Вам не запропонують переклад англійського слова і не пояснять його значення безпосередньо; замість цього, вам потрібно буде інтуїтивно вивести значення слова і самостійно співвіднести його з потрібним зображенням. Такий підхід змушує користувача активно залучатися до засвоєння нових слів і робить процес більш ефективним.

Тип програми: безкоштовна, але для найкращого результату потрібно підписатися на онлайн-курси мови на сайті програми.

Скачати на Андроїд | Завантажити на iPhone

skyrock

 Кращі програми для вивчення англійської мовиskyrock – мобільний додаток, що дозволяє при навчанні англійської отримати всебічну підтримку носіїв мови, починаючи від розмов у режимі реального часу і закінчуючи перевіркою виконаних завдань. Також воно може похвалитися відмінним модулем навчання англійській граматиці, в тому числі просунутої, і можливістю завантажити практично весь навчальний контент на смартфон і користуватися додатком оффлайн майже без обмежень.

Тип програми: безкоштовна, але для повного доступу до матеріалів потрібно передплатити.

Скачати на Андроїд | Завантажити на iPhone

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: