Курси англійської мови для дітей. Зі скількох років краще починати вивчати англійську мову дитині?

Ні в кого не викличе заперечень факт, що володіння іноземною мовою, а ще краще — декількома, відкриває перед людиною набагато більш широкі можливості кар’єри і організації життя. І точно також, відомо всім, що найкраще оволодівати іноземною мовою саме в дитячому віці, коли друга мова засвоюється без зайвих зусиль не гірше рідної.

Можна довіритися державній освітній системі: англійська сьогодні викладають майже у кожному садочку. Але рівень навчання, який дають дитячі англійські курси, набагато вище. Судіть самі — за роки навчання в садку, а потім і в школі, більшість дітей так і не можуть освоїти мову.

Почнемо з того, що навчання ведеться в міні-групах по 3 — 8 дітей. Весь процес побудований, як правило, на природному для дітей здатності сприймати іноземну мову. Навчання зазвичай повністю ведеться англійською мовою. Потрапивши в навчальний клас, малюк легко поринає в нову мовну середу, мимоволі запам’ятовував слова, вирази, способи побудови речень. Оскільки на дитячих курсах активно практикується вивчення пісень, віршів, рухливі та рольові ігри, дитина після заняття не буде втомленим і незадоволеним. Навпаки: він буде з нетерпінням чекати кожного наступного заняття.

Багато дитячі школи вивчення англійської практикують домашні завдання у вигляді саундтреків, записаних на диски або флешки. Достатньо раз або два в день включити їх, коли дитина їсть, грає або займається звичайними справами. Для мимовільного запам’ятовування цього буде достатньо (по суті, це різновид зубріння).

Цікаво: заможні люди часто наймають для дітей гувернанток, носіїв англійської мови. Це теж досить ефективний, але дорогий спосіб вивчити мову.

Англійська мова до 3 років — гра

Розповідь читачки.

Нашій дівчинці скоро буде три роки. Кажуть, що до трьох років процес навчання, у тому числі іноземним мовам, проходить безболісно, тобто природно, як щось само собою зрозуміле для малюка. Але це в тому випадку, якщо ви або хтось з близьких «нянь» добре знає мову і готовий бути терплячим у навчанні, звичайно ж, ігровому!

Коли дівчинці було ще два роки ми дуже швидко і з задоволенням вивчили традиційну англійську пісеньку «Twinkle, twinkle, little star…».

У цій справі, головне якість, а не кількість. Нічого страшного, якщо довгий час ваша дитина не буде знати по-англійськи нічого, крім однієї пісеньки, але він повинен співати її без грубих помилок і розуміти зміст пісеньки! Поступово пояснюйте, що означають слова пісеньки. Добре допоможуть малюнки. Співайте пісню та малюйте разом з дитиною ілюстрації до неї! Це буде корисно і весело в будь-якому разі!

Якщо ви не впевнені у своєму англійською, рекомендую дивитися замість звичайних мультиків іноді відео для малюків англійською, наприклад, на youtube дуже багато спеціальних навчальних відео.

Не перестарайтеся, адже в такому віці навчання повинно бути задоволенням для дитини.

Кажуть, що хороша підмога – кубики з англійським алфавітом. Але все індивідуально, у нас поки кубики в справу не йдуть, нам більше подобаються усні форми — пісеньки і віршики, які швидко запам’ятовуються і часто повторюються просто так.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: