Курси англійської мови для початківців — особливості

Мовні курси для початківців призначені для тих слухачів, які ніколи раніше не вивчали англійську мову. Підійдуть такі курси і тим, хто вивчав мову в школі і Вузі, але чиї знання є уривчастими і поверхневими і не є достатніми для переходу на наступний — розмовний рівень володіння мовою.


Курси початківців, як правило, максимально візуалізовані. Навчання ведеться англійською мовою, не вимагаючи переведення більшості слів на російську: зміст мовного матеріалу є ситуативно зрозумілим.
https://www.youtube.com/watch?v=fmj8sJNpRF8
Основний акцент подібних курсів робиться на розмовну мову, забезпечуючи слухачів необхідними навичками і словниковим запасом для ведення простих діалогів на різну тематику.

При виборі курсів англійської для початківців слід звернути увагу на їх змістовну складову: у програмі курсів повинно бути представлено не менше 80 побутових тем, а також базова граматика.

Займатися початківцям слід не менше 2 — 3-х разів на тиждень по півтори — дві години: саме при такій інтенсивності занять можна гарантувати засвоєння матеріалу.

Перш, ніж взяти курс для початківців — перегляньте наші поради з вивчення англійської мови — є ряд методик, які допоможуть вам прискорити процес.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: