Курси розмовної англійської мови — що всередині?

Основне завдання курсів англійської мови — навчити вільно і легко висловлювати свої мили і так само легко розуміти звернену мову. Оскільки це значно складніше, ніж вивчити граматичні правила і визубрити кілька сотень слів, вимоги до методик і змістом подібних курсів значно вище.

Сучасні школи, які пропонують навчання розмовній англійській, мають, як правило, у своєму штаті носіїв мови: людей, для яких англійська є рідною мовою. При виборі школи варто врахувати, звідки приїхав викладач: з Англії, Америки чи Канади, адже розмовна мова в цих країнах має суттєві відмінності.
https://youtu.be/9sap4vPoL0k
Методика більшості курсів розмовної англійської заснована на запам’ятовуванні та введення в активну мова так званих «мовних моделей» — готових штампів, з яких, власне, і будуються діалоги, доводячи їх використання і сприйняття до автоматизму.

Цікаво: інтенсивний курс розмовної англійської.


У програму кожного заняття в якості основної частини включаються діалоги, рольові ігри, аудіювання — тобто, безпосередня мовна практика, хоча інші традиційні види діяльності: читання, письмо, вивчення граматики теж мають у структурі заняття своє місце.

Цікаво: хочу говорити англійською мовою: що робити, які є методики вивчення англійської мови?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: