Квартира по-англійськи – опис квартири англійською мовою з перекладом

b9ac3a6e3d53058668e87233629c3255 Квартира по англійськи   опис квартири англійською мовою з перекладомБудинок англійця – його фортеця

Щоб почати опис квартири англійською, постараємося зрозуміти, що означає будинок для справжніх леді або джентльмена. There is no place like home, кажуть англійці, що у вільному перекладі означає: «Немає місця краще вдома». Для британця будинок, ще з часів лицарських подвигів в ім’я прекрасної дами, завжди був і фортецею, і житлом, і святилищем. Вони так і говорять до цих пір, що їх будинок – це саме надійне фортифікаційна споруда, так як право на власність в англомовних країнах є непорушним.

Опис квартири на англійській мові з перекладом в різних англомовних країнах буде трохи відрізнятися, але основні аспекти залишаються традиційними з давніх часів. Британець назве квартиру a flat, що буде означати приміщення, зазвичай розташоване на одному поверсі багатоквартирного будинку. Будь-яка квартира має стіни – walls, стеля – ceiling, підлога – floor, вікна – windows , двері – doors. На підлоги прийнято стелити килими – carpets, а на вікна повісити штори – curtains або жалюзі – louvre shutter.

Так який же поверх вважати першим?

Дуже важливий момент: жителі Великобританії нумерують свої житла, починаючи з звичного нашому розумінню другого поверху (він для них перший). Самий нижній поверх у них називається a ground floor, що вносить деяку плутанину. При перекладі на російську мову нам доводиться називати британський перший поверх «нашим» другим, другий – третім і т. д.

Для британця звичайний, приблизно, таке питання: “I wonder if you live in a house or in a flat” – “Цікаво, а ви живете в квартирі або в будинку”. А ось власні будинки у них зазвичай розташовані в двох, а то й трьох рівнях, не рахуючи підвалу – basement.

Читайте також:  Як вивчити англійську онлайн, читаючи «бестселери одного дня»?

Flat або Apartment?

Квартира по-англійськи – flat, хоча американці називають її apartment. За аналогією з британським варіантом (flat) – це приміщення зазвичай знаходиться на одному поверсі. Слово «апартаменти», що характерно для великих, багато обставлених кімнат в розкішних британських особняках і воно вживається у множині: apartments. У нас в Росії іноді називають апартаментами квартири в двох або в трьох рівнях, але це не відноситься ні до Великобританії, ні до США. У США будують пентхауси – penthouses – це одноквартирні будинки на дахах хмарочосів або багатоквартирних будинків поменше. Такі будови доступні тільки дуже багатим людям, тому, якщо вам пощастило там побувати, буде дуже непогано.

Що там за передпокої?

Ви знаєте, як звучить квартира англійською мовою, і тепер саме час перейти до назв приміщень. Заходячи в британську квартиру, ви потрапите в передпокій – hall, де буде висіти (або стояти) дзеркало mirror і перебувати гардероб – walk-in closet. На відміну від британців, американці не зациклені на передпокоїв, і їх окремі будинки побудовані не з таких ґрунтовних матеріалів.

В залежності від планування, ви по черзі будете потрапляти в інші приміщення. На кухні – kitchen – ви знайдете kitchen cabinets (кухонні вбудовані шафи), a kitchen stove – плита, a micro-wave oven – мікрохвильова піч.

Перейшовши у вітальню, ви знайдете a wall unit – меблеву стінку, великий стіл для званих обідів – table, chairs – стільці, затишні крісла – arm-chairs, sofa – диван.

В залежності від заможності мешканців, в англійській квартирі (частіше в будинку) буває по кілька спалень – bedrooms, де можуть стояти single bed – односпальне ліжко, або double bed – двоспальне меблі для відпочинку. Ванна кімната на британський манер – це bathroom, у американців це туалет.

Читайте також:  Вчити англійську з репетитором або самостійно?

Квартира англійською мовою як пишеться, так і вимовляється майже як в британському так і в американському варіантах, за винятком особливостей прочитання літери a і r.

Прибратися в квартирі вам допоможе пилосос – vacuum-cleaner, довести стан повітря до необхідного допоможе кондиціонер – air conditioner, heater – обігрівач, забезпечить тепло в приміщенні.

Адреса англійською: будинок квартира вулиця

498737e644fcb30d7218d3efa6c1577b Квартира по англійськи   опис квартири англійською мовою з перекладомЯкщо ви збираєтеся повідомити свою адресу англійською мовою, вам доведеться піти від малого до великого», а не навпаки, як в Росії. Англомовні люди спочатку повідомлять номер квартири і будинки, потім вулицю, місто та країну відправлення поштового відправлення. У них також є ідентифікаційний номер зразок нашого індексу.

Дуже корисно розглянути малюнок квартири з меблями для уроку англійської мови. На розрізі типової британської квартири ви побачите всі основні предмети меблів з підписами. Дізнаєтеся приблизне розташування приміщень. Ми впевнені, що, побувавши у англійців в гостях, ви не опинитеся в незручному становищі.

Заходьте до нас на Lim English, і ви знайдете все про англійських і американських квартирах. Вам не доведеться вдаватися в зайві розпитування, коли ви приїдете за кордон і осядете жити у приймаючої сторони за програмою обміну або на орендованій квартирі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: