Learn to creep before you leap, або Як краще вчити англійську мову

Дана стаття присвячується всім тим, хто вже не раз намагався освоїти англійську, але так і не зміг подолати численні мовні труднощі.

Основною проблемою вивчення мови завжди є брак часу: всі ми працюємо, вчимося, любимо, а ось часу на вивчення мови залишається критично мало. Якщо Ваша мета – англійська, то Ваше завдання – пошук часу!

  • Зубрю, студіюю, або як краще вчити англійську?

За умови, що час знайдено, і Ви склали жорсткий графік, а також записали численні нагадування в свій гаджет, який просто не дає Вам спокою тим, що постійно «дзвонить», нагадуючи про найближчих заняттях, – знайте, Ви на правильному шляху.

Не намагайтеся спростити завдання, купивши підручник граматики в підземному переході, він Вам не знадобиться, принаймні, в самому початку. Не варто битися, наче риба об лід, намагаючись подолати всі ці нескінченні правила, які постійно вилітають з голови. Пам’ятайте, що освоєння мови не зводиться до вивчення всіх граматичних правил, замість цього приділіть більше уваги говорінню. Наприклад, спілкуйтеся через Skype з носієм мови, і вже через пару тижнів всі Ваші страхи з приводу того, як сказати і що запитати, чи не будуть мати сенсу.

  • Подолати страх і заговорити!

Зверніть увагу, що ті, хто вивчав англійську в школі протягом 11 років, все ще мають проблеми, пов’язані з мовленнєвою діяльністю. Страх говоріння є першим пунктом, який відзначають ті, хто приходить на курси вивчення мов. А Ви задумайтеся, чому полягає страх, і що Ви при цьому відчуваєте? Безумовно, Ви відчуваєте хвилювання в якійсь частині Вашого тіла. Так от, перше, що необхідно зробити – позбутися хвилювання шляхом вчинення кількох глибоких зітхань. Така проста вправа допоможе трохи розслабитися і налаштуватися на продуктивну роботу.

  • Базікати без угаву!

Дотримуйтеся комунікативної методики, яка була розроблена у Великобританії. Починайте Ваше спілкування з того, що Вам відомо. Це найчастіше фрази загального характеру, наприклад: «Привіт, як справи? Ти звідки? Чим займаєшся по життю? Які плани?» Як тільки Ви зрушили з мертвої точки і почали говорити – Ваші шанси освоїти англійську зростають у геометричній прогресії.

Під час активного діалогу Ви зможете запам’ятати набагато більше граматичних конструкцій, ніж при вивченні цих самих конструкцій будинку з книгою.

Відвідуючи курси англійської мови, Вам неминуче доведеться спілкуватися з викладачем та іншими учнями з групи, і робити Ви це будете іноземною мовою. Якщо набраний правильний темп заняття, і Ви працюєте в режимі нон-стоп, Ваш мозок мимоволі починає думати по-англійськи, хоче він того чи ні. Зрозуміло, що на початковому етапі Вами будуть вивчені конструкції найпоширеніших комунікативних ситуацій. Відтінки значень синонімів, ввідні слова та ідіоматичні вирази поки будуть здаватися Вам складними. Однак, все це викликає трудноститолько на початковому етапі.

  • Менталітет і культура – понад усе

Подолавши перший етап подолавши страх говоріння, поставте перед собою чітку мету: зрозуміти, що відбувається навколо Вас допомогою вивчення менталітету, культури, традицій та особливостей країни, мова якої Ви освоюєте. Не намагайтеся охопити всі сфери. Приділяйте увагу тому, що Вам потрібно тут і зараз. Ви збираєтеся подорожувати? Вивчайте англійську для подорожей і туризму. Необхідна бізнес лексика? Приділяйте увагу економічних термінів та словосполученнями, які допоможуть Вам зрозуміти, чим salary відрізняється від wage, що таке demand і supply, і як marketing mix впливає на попит товарів.

І наостанок пару слів про те, що не варто перекладати з російської на англійську і назад. Висловлюйте свої думки англійською, використовуючи ті конструкції, які є у Вас в голові. Не потрібно винаходити велосипед і згадувати численні невідомі Вам слова. Так Ви тільки заженете себе в черговий кут проблем, вибратися з яких буде набагато складніше, ніж якщо Ви запитаєте і розповісте все, використовуючи той матеріал, який завжди при Вас. Пам’ятайте, що переклад фрази з російської на англійську може бути неточний, а значить, іноземці можуть Вас не зрозуміти. Щоб уникнути таких проблем, активно поповнюйте словниковий запас, і в черговий раз при зустрічі з іноземцем Ви вже не будете думати, що сказати.

learn to creep before you leap, ili kak luchshe uchit anglijjskijj yazyk4 Learn to creep before you leap, або Як краще вчити англійську мову

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн