Менеджери в повному розквіті сил: особливості вивчення бізнес англійської в віртуальному класі

У попередньому пості ми розповіли про те, як здорово молодь може вивчати англійську у віртуальному класі, активно спілкуючись і взаємодіючи.

А тепер давайте розберемо нюанси вивчення бізнес-англійської для менеджерів, яким вже далеко за 20. Пропонуємо подумки перенестися в країну на кордоні з Бразилією, де зараз проходить Чемпіонат світу з футболу 2014.

Педагог ділової англійської з Уругваю створила спеціальний курс для менеджерів старшого віку (40-55 років), метою якого є підвищення комунікативних можливостей менеджерів в реальному робочому середовищі.

В основі курсу – симуляція робочих завдань (презентації для міжнародних клієнтів, телефонні переговори, ділова листування по e-mail) із застосуванням сучасних технологій. При навчанні використовуються реальні матеріали з місця роботи, з якими менеджери мають справу щодня.

Педагог використовує такі технології:

  • Skype – для симуляції конференц-дзвінків (в нашій історії про німецькій політиці більш докладно про можливості Skype). Такий дзвінок може проходити між самими студентами, а вчитель виступає в ролі модератора.
  • Віртуальні відео-кімнати – для симуляції презентацій, вебінарів і онлайн-переговорів.
  • Онлайн-сховища медіафайлів (типу Slideshare, GoogleDocs, Blip.Tv Youtube) – для роботи з навчальними матеріалами.

Всі відіграні робочі ситуації записуються і згодом детально аналізуються студентами разом з учителем.

Цікава особливість даного курсу – частина навчального процесу і обговорень проходить наживо, адже всі менеджери працюють в одній компанії. Пов’язано це з віковою категорією студентів – для них дуже важливе живе спілкування лицем до лиця крім онлайн-комунікації.

Кейсів багаторівневої групової роботи з вивчення мов в повному або частковому онлайн-режимі безліч. Адже технології дозволяють адаптувати стандартні прийоми вивчення ділової англійської мови для конкретних цілей студентів, максимально підвищуючи реальний ефект від витраченого часу. А групова робота з урахуванням існуючого інструментарію в окремих випадках однозначно ефективніше порівняно з індивідуальними курсами.

Читайте також:  Цікаві слова англійською: selfiediction і всі похідні від селфи

В наступному пості – ще один незвичайний підхід до вивчення англійської мови онлайн. Ми розповімо про методикою «цифрового оповідання» (digital storytelling).

Не пропустіть – це корисно і страшно цікаво для будь-якого віку: від дошкільнят до навчених сивиною CEO!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: