Метод Пимслера – англійська мова за методом доктора Пимслера

Серед способів, методів і методик вивчення англійської мови, метод Пимслера завжди займав і буде займати своє гідне місце. Багато викладачі в школах включають в уроки напрацювання цього відомого вченого. Розробляючи курси для російськомовних, методисти рідко обходять стороною ідеї аудиолингвального оволодіння мовою.

18babbb519dc04081f6ebfffe832b059 Метод Пимслера   англійська мова за методом доктора Пимслера

Суть методу

Вивчення будь-якої мови – це робота, що вимагає багато часу і зусиль. Часто у людей немає можливості застосувати і те, і інше. Тут на допомогу дуже зайнятим людям приходить метод Пимслера.

Парадоксально, але саме дуже зайнятим людям вдається налаштуватися на цю задачу найкраще. Півгодини в графіку бізнесмена, вміє правильно розподілити свій час, виявляються набагато цінніше цілого дня людини, изнывающего від нудьги і неробства.

Метод заснований на багаторазовому прослуховуванні фраз в аудіозаписах. Для російськомовних запису озвучені двома носіями мови – російської та англійської. Записи чітко розбиті на склади, слова, фрази, діалоги.

Так як учні не тільки багаторазово прослуховують запис, але і проговорюють абсолютно всі англійські фрази, то краще всього буде охарактеризувати метод як аудиолингвальный, тобто, коли у вивчення мови активно включені слухання і говоріння.

Основні елементи курсу

Вивчають англійську за методом Пимслера в три основних етапи, що складаються з тридцяти уроків кожен:

  • Перша фаза навчання починається з багаторазового повторення найпростіших монологів, де кожне слово повторюється частинами до тих пір, поки не буде відпрацьований кожен звук. При ретельного відпрацювання кожного уроку, рівень володіння підвищується до розуміння та вміння застосування фраз в повсякденних комунікативних ситуаціях.
  • У другій фазі деякі фрази подовжуються до двох-трьох пропозицій, і навчається до тридцатому уроку здатний спілкуватися з носіями мови під час подорожі за кордон.
  • У третій фазі в мовлення включаються основні ідіоми сучасної англійської мови, і до тридцатому уроку, за умови повного узгодження всіх слів, речень, вимови та інтонації, студент готовий до вільного спілкування з носіями мови.
Читайте також:  Безкоштовний словник англійської сленгу — розширений американський та англійський варіанти

Метод доктора Пимслера доповнюється невеликим курсом для читання, який також супроводжується аудіозаписом. Тут з особливою ретельністю відпрацьовується вимова звуків. Цей курс особливо важливий для оволодіння такими звуками, які звучать в англійській мові з важко вловимими для російськомовної людини нюансами.

У чому переваги методу?

Англійська за методом доктора Пимслера хороший тим, що при серйозному ставленні і мотивації, учні можуть оволодіти ним з нуля протягом трьох місяців. Метод так і називається – «надшвидкий».

Насправді, багато людей оволоділи мовою, використовуючи напрацювання Пимслера, але за три місяці це вдалося тільки тим, хто неухильно дотримувався всіх інструкцій. Для надшвидкого вивчення мови необхідна дуже сувора самоорганізація і упевненість в результаті.

Знаходяться люди, які не змогли вивчити англійську мову за методом доктора Пимслера. Як правило, це люди імпульсивні, не вміють поставити собі чітку задачу, яка вимагає дисципліни і здатності підпорядкувати себе поставленої мети.

Альтернативні методи вивчення англійської

Крім методу Пимслера, пропонуємо звернути Вашу увагу на навчання англійської за методом Олега Лиманського. Цей метод навчання отримав реалізацію на сайті Lim-english.com. Метод ґрунтується на послідовному виконанні 4-х вправ: Аудіювання, Словник, Диктант, Переклад і Усний переклад. Щоб зрозуміти як працює методика, реєструйтеся на сайті і приступайте до безкоштовних уроків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: