Метод Пимслера: уроки англійської (повний) – шуми прибрані

Багато безуспішно намагаються вивчити англійську мову і, зрештою, роблять поспішні висновки, що у них немає здатності, що вони не навчаються, що у них інший склад розуму. А я скажу вам так: у Вас справа, а в неправильно підібраною методикою. Спосіб вивчення англійської мови за методом Пимслера, судячи за відгуками зі всього світу, є самим популярним аудіо курсом.

Мовна програма доктора Пимслера на сьогоднішній день є єдиним запатентованим методом тренування пам’яті, який сприяє швидкому запам’ятовуванню інформації. Курс розрахований спеціально для російськомовних, які хочуть вивчити англійську.

Доктор Пауль використовує в навчанні природний процес спілкування — отримання і запит інформації, затвердження і заперечення, запитання і відповіді. Заняття починаються з мовних конструкцій, які носії мови вживають найчастіше у повсякденному спілкуванні.

Як правило, всі російські спортсмени з нульовим рівнем володіння мовою, які приїжджають працювати в США, вчать його саме за цим методом. І вже через пару місяців без проблем — питають дорогу, роблять замовлення в ресторані, заправляють машину, роблять покупки…

Мета аудіо курсів доктора Пимслера

metod pimslera: uroki anglijjskogo  polnyjj    ubrany shumy1 Метод Пимслера: уроки англійської (повний)   шуми прибрані

Мета методу Пимслера — надшвидке оволодіння англійською (американським) мовою, розуміння алгоритму і структури англійської. Ви зможете ефективно та швидко вивчити 2 000 базових слів, фраз і інших мовних кліше для щоденного спілкування з пересічними носіями.

Намагайтеся слідувати рекомендаціям, прикладеним до курсу. Вивчайте не більше 1-2 уроків на день.

Якщо лекція не засвоєна, то повторіть її ще кілька разів до повного засвоєння. Витрачаючи 20-30 хвилин, ви кожен день будете запам’ятовувати по 100 слів. Ніяких додаткових підручників. Тільки слухаєте, повторюєте, докладаєте невеликі зусилля, щоб запам’ятати і починаєте говорити!

Ви відпрацюєте інтонацію і вимову. Спочатку вам буде запропоновано самостійно сказати фразу, а після ви почуєте правильний варіант не просто слова, але й правильне його вимову.

Читайте також:  Англійські скорочення в сфері юриспруденції та бізнесу

Навчання за цим методом відбувається у формі діалогу, в якому ви будете безпосереднім учасником. Тому до 27 уроку ви зможете спілкуватися, пояснювати, питати, тобто відчувати себе потенційним американцем, а ваше вимови буде подібно до мови реальних носіїв.

Ви отримаєте той словниковий запас, який є необхідним і достатнім, щоб ви могли впевнено розмовляти і сприймати на слух мовлення жителів США.

Англійська за методом доктора Пимслера

Урок № 1 Англійська мова за методом доктора ПимслераУрок № 2 Англійська мова за методом доктора ПимслераУрок № 3 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 4 Англійська мова за методом доктора ПимслераУрок № 5 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 6 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 7 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 8 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 9 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 10 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 11 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 12 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 13 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 14 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 15 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 16 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 17 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 18 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 19 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 20 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 21 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 22 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 23 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 24 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 25 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 26 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 27 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 28 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 29 Англійську мову за методом доктора ПимслераУрок № 30 Англійську мову за методом доктора Пимслера
Читайте також:  Технічні тексти англійською мовою

Для тих, хто копає глибше і хоче знати більше — Наш Youtube-канал

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: