Метод Замяткина – англійська матричному методом Миколи Замяткина

Багатьом які навчаються зручно звернутися до методики людини, яка є носієм російської мови, але при цьому дуже добре володіє англійською мовою. Ці люди пізнають все в порівнянні, що часто приносить зовсім непогані результати. Нам пощастило, що матричний метод Замяткина був розроблений людиною, першою мовою, на якому він почав думати, була російська.

300d1ced9126b696831cb97f5c3d85f8 Метод Замяткина  англійська матричному методом Миколи Замяткина

Що таке метод Замяткина?

Перше враження при попаданні на сайт цього безперечно талановитого лінгвіста – це якесь пускання туман таємничості і поваги. Оволодівши багатьма мовами, людина багато років жив і працював перекладачем в США, а потім вирішив узагальнити свій досвід у вивченні іноземної мови.

На своєму офіційному сайті Микола Замяткин пропонує зробити три кроки до оволодіння мовою, для яких неодмінно потрібні воля, бажання і мотивація:

 • Скачати книгу
 • Придбати якусь матрицю
 • «Увійти в мову і дозволити йому розміститися в тобі»
 • Про книгу

  Книга скачується безкоштовно, в ній дуже талановито і переконливо описує шлях до досягнення мети. Робиться упор на те, що навчити іноземної мови неможливо, а засвоїти його можна тільки самостійно.

  Про матриці

  При перегляді інформації в Інтернеті починаєш розуміти, що матриця англійської мови за методом Замяткина – це ні що інше, як набір особливим чином складених діалогів: спочатку заучиваемая сітка діалогів 3*3 (9 зразків), отрабатываемая до досконалості багаторазовим повторенням; далі йде матриця 5*5 (25 діалогів) і 6*6 (36).

  Автор стверджує, що при «установці» матриці 3*3 «медитативно-матричним методом, учень оволодіває в середньому 25% промови, яка при завершенні процесу «вживлення» матриці вдосконалюється до 60% засвоєння мови.

  І все! Процес «інсталяції» завершено – і вся інша інформація, отримана на англійській мові, «застряє» в матриці і обробляється мозком вже без участі людини. Чим більше побачене, почуте і прочитане, тим досконаліше володіння мовою.

  Читайте також:  Вивчення англійської мови метод 25 кадру

  Про входження в матрицю

  Власне, процес входження в матрицю ми вже описали і вже представили процес медитації, в якому ми будемо перебувати, поки не буде створена якась мережа для «уловлювання» англомовної інформації.

  Порівняння з іншими методами

  Англійська за методом Замяткина дуже близький до розробок Пимслера: та ж робота над діалогами, той самий інтенсивний працю, та ж обіцяна швидкість засвоєння. Хоча різниця у підходах авторів у тому, що за Пимслеру англійську можна вивчити між справою, а за Замяткину – це постійна самостійна робота над створенням матриці за допомогою постійної медитації.

  Багатьом його підходи здаються незвичними і суперечливими. Зокрема, Микола Замяткин переконує, що субтитри при перегляді фільмів шкідливі і відволікають від головного – вникання в мову персонажів. Тут можна нагадати, що багато нові підходи до вивчення мов спочатку викликали критику, а потім приймалися, як належне.

  Думка

  Метод Замяткина при своїй гаданій ексцентричності дійсно ефективний, але під поняттям «медитація» тут прихована наполеглива робота над собою, сполучена з граничною концентрацією. Автор заспокоює тим, що створивши свою матричну мережу, ви будете вільні від подальших проблем з вивченням мови, але за створенням цих 60% розуміння криється серйозна праця.

  Не можна не погодитися, що вивчення іноземної мови здебільшого залежить від самостійних зусиль. Завдання ж методистів, педагогів, творців сайту для навчання – створювати обстановку, максимально наближує студентів до автентичних текстів, тренінгам і живої англійської мови носіїв мови.

  Які ще авторські методи допоможуть вивчити мову?

  Метод Олега Лиманського не так широко відомий, але він може сильно допомогти у вивченні англійської. Метод відноситься до онлайн навчання і полягає в послідовному проходженні 5-ти вправ. У першій вправі, Ви слухаєте невеликий фрагмент тексту, у другому – вивчаєте усі слова цього тексту, далі намагаєтеся переводити його з російської на англійську. Четверта вправа – це диктант, а в 5-му ви сам промовляти текст. Дана методика реалізована на сайті lim-english.com. Проходьте уроки і вдосконалюйте свій англійський.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: