Методика запам’ятовування англійських слів, що дійсно «працює»

Хочемо ми цього чи ні, але при вивченні англійської, так і будь-якої іншої іноземної мови, нам доводиться «зубрити» нові слова. Але як краще запам’ятовувати англійські слова, щоб не було болісно «боляче», нудно і нудно?

Візуалізуйте! Уявляйте собі образ, який асоціюється у Вас з цим словом, і запам’ятовування перетвориться в дуже захоплюючий і, саме головне, продуктивний процес.

Продемонструємо на прикладах, як вивчити перші п’ять цифр англійською, використовуючи методику візуалізації.

One

Уявіть собі далекий, відокремлено стоїть маяк. Він навіть зовні схожий на цифру 1.

metodika zapominaniya anglijjskikh slov, kotoraya dejjstvitelno rabotaet61 Методика запамятовування англійських слів, що дійсно «працює»

Two

Чому б не подумати про окулярах? Не важливо, про сонцезахисних або для читання, в будь-якому випадку вони складаються з 2-х лінз.

metodika zapominaniya anglijjskikh slov, kotoraya dejjstvitelno rabotaet62 Методика запамятовування англійських слів, що дійсно «працює»

Three

А тепер закрийте очі і уявіть штатив. Чому саме штатив? Тому що у нього 3 ніжки, які і дали іншу назву цьому цікавому пристрою – тринога. Або навіть так: three-нога. Так Ви точно вивчіть це слово.

metodika zapominaniya anglijjskikh slov, kotoraya dejjstvitelno rabotaet63 Методика запамятовування англійських слів, що дійсно «працює»

Four

Подивіться на вікно. У нього 4 сторони, 4 кута, а іноді і 4 стулки. Загалом, «четвірка» тут всюди, тому і позначає її слово запам’ятається напевно.

metodika zapominaniya anglijjskikh slov, kotoraya dejjstvitelno rabotaet64 Методика запамятовування англійських слів, що дійсно «працює»

Five

Тут все просто – витягніть перед собою руку. 5 пальців на руці – 100%-ва асоціація для запам’ятовування пари «цифра-слово».

metodika zapominaniya anglijjskikh slov, kotoraya dejjstvitelno rabotaet65 Методика запамятовування англійських слів, що дійсно «працює»

Візуалізація як методика запам’ятовування англійських слів ще хороша тим, що засвоєння нового слова здійснюється без проміжного етапу, тобто без перекладу на рідну мову, а значить в кілька разів швидше.

Зіставляйте слова з образами, які викликають у Вас сильні емоції. Чим безумніше будуть образи, які Ви створюєте у себе в голові, тим більше ймовірність того, що слово міцно вкорениться у Вашій пам’яті.

Наприклад, щоб вивчити числівник nine, можна подумки намалювати собі кота, покладаючись на широко поширене повір’я про 9 життях у цього усато-пухнастого істоти. Але не простого кота, а наприклад, миється шампунем.

metodika zapominaniya anglijjskikh slov, kotoraya dejjstvitelno rabotaet66 Методика запамятовування англійських слів, що дійсно «працює»

Чи кота-талісмана нашої школи “LINGVISTER”, який бажає Вам успіхів у вивченні англійської мови smile Методика запамятовування англійських слів, що дійсно «працює»

metodika zapominaniya anglijjskikh slov, kotoraya dejjstvitelno rabotaet67 Методика запамятовування англійських слів, що дійсно «працює»

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: