Механізм запам’ятовування англійських слів

Чому так погано запам’ятовуються слова?

Доведено, що вчити слова, користуючись тільки електронними перекладачами, як правило, не ефективно. Чому так відбувається?

a34bc195e5889a3df22480eb23a0a2ac Механізм запамятовування англійських слів

В житті ми не раз переконувалися в тому, що важливі моменти в будь-якій сфері діяльності ми запечатлеваем лише тоді добре і надовго, коли вихідна інформація є для нас важливою та корисною. У таких ситуаціях деякі дані зберігаються в пам’яті самі собою.

При аналізі кожного подібного випадку фіксації, ми побачимо, що робота мозку супроводжується активуванням цілого комплексу психологічних реакцій на даний зоровий подразник.

Візуальний «квант» інформації

Давайте зараз подивимося, як запам’ятовується візуальний «квант» інформації. Під цим терміном ми будемо розуміти всю зорову інформацію про одне іншомовне слово.

Це відбувається наступним чином. Візуальний аналізатор запам’ятовує написане або надруковане слово, а далі ці дані потрапляють у мозок, точніше, в зорові його частки. Тут квант піддається зорового аналізу.

0fbafb2f16defa2c6a70646e63aa66c3 Механізм запамятовування англійських слів

Отже, квант у нас досяг зорових ділянок мозку і він аналізується. Що це означає? Якщо виражатися академічними категоріями, то це означає, що отримана інформація досліджується на різні її складові з урахуванням готових знань і досвіду.

А якщо висловлюватися по-простому, то наш знайомий квант порівнюється з даними, що знаходяться в надрах нашої пам’яті. Свідомість, в цей період, намагається визначити, що проникло в мозок.

Якщо новий квант викличе довіру з боку свідомості, і він виявиться цікавим і важливим, то свідома сфера може дати наказ мозку зберегти цей квант в ділянках мозку, відповідальні за зорові образи.

Отже, підкреслимо самої жирною рискою: квант повинен сприйматися як важлива і корисна інформаційна складова. Як ви, напевно, вже зрозуміли, в цьому і полягає головний секрет техніки запам’ятовування англійських слів.

Читайте також:  Вчити слова. Аудіо Урок №2(435 слів)

Застосування «квантів» інформації у вивченні англійської мови

Якщо ви зібралися вчити нові слова, скажімо, англійської мови, то вам спочатку треба з’ясувати, наскільки вихідна інформація є значущими для вас. Чим сильніше вона виражена, тим вище шанси на те, що кванти надовго пропишуться в нашій пам’яті.

5731f156226aa6a767beb4ce02f42cdf Механізм запамятовування англійських слів

У випадках, коли які-небудь іноземні слова будуть погано піддаватися запам’ятовування, знайте, що ці слова не мають необхідної важливістю для вас.

І ще. Техніка запам’ятовування англійських слів включає весь арсенал різновидів пам’яті (зорову, слухову та ін). Ця обставина стане доказом того, що одержані дані є для вас архіважливими. Раз ви «кидаєте» таку кількість ресурсів на їх освоєння, значить ці слова (кванти) повинні бути прийняті відповідним чином і надійно розміщені в нашій пам’яті. Саме таким буде висновок нашого мозку. Давайте грати за його правилами, тоді навчання буде вам в радість.

Саме такий підхід до вивчення англійської мови з використанням зорової, моторної і слухової пам’яті, використовується на навчальному сайті lim-english.com. Вивчення мови на сайті засноване на виконанні вправ на аудіювання, читання і письмо. Таким чином, регулярні заняття на сайті, підкріплені правильною мотивацією і ґрунтуються на правильному науковому підході, неодмінно дадуть відмінний результат.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: