Мотивація до вивчення англійської мови: а goal is a dream with a deadline

Бажання, цілі, завдання і результат неодмінно знаходяться на одній лінії, яка згодом приведе Вас до знання іноземної мови.

Чим більше усього перерахованого вище Ви помічаєте у себе в «арсеналі», тим швидше Ви почнете говорити мовою, яка є рідною для 410 млн осіб. Хочете збільшити кількість розмовляють англійською?

Якщо Ви задумалися про мотивацію, то напевно Ви знаєте, що цей термін позначає бажання досягти мети та подолати дискомфорт, який заважає проявитися таланту.

Через що потрібно пройти, щоб досягти кінцевої мети?

Необхідно щодня відчувати потребу в мові і прагнути до кінцевої мети. Проте не варто захоплюватися постановкою цілей, т. к. вони повинні бути короткостроковими, тобто такими, яких легше всього досягти.

Чому потрібні саме короткострокові цілі?

Якщо Ви поставите завдання через рік говорити англійською без акценту, вже через пару місяців Ви забудете про це, і бажання вивчати іноземну помітно знизиться. Отже, необхідно постійно «підкріплювати», «підживлювати» себе потрібними цілями. Так, саме потрібними. Кожен з Вас зможе самостійно визначити, для чого необхідний англійська мова.

 • Англійська для подорожей

Основна мета – лексика та розмовні фрази, які можна вміло використовувати в необхідній ситуації. Навіщо завантажувати себе граматичними конструкціями, якщо Ви знаєте, що не будете їх використовувати? В даному випадку ставте перед собою мету на тиждень і в кінці кожного тижня підводите підсумки.

 • Англійська для підготовки до складання міжнародних іспитів

Тут перед Вами стоїть більш складне завдання, яка включає в себе не тільки вивчення лексики, але і граматики. До всього цього додається ще й читання, і вимову, і робота з графіками (деякі іспити включають такий вид діяльності), і багато іншого. Тому Ваші завдання повинні бути легко досяжними, в іншому випадку Ви просто заплутаєтеся в інформації, яка буде надходити в голову.

 • Англійська для роботи в міжнародній компанії

Тут Вам необхідно приділити увагу бізнес-англійської і, звичайно ж, спеціальної лексики. Тут важлива послідовність, т. к. мова бізнесу не терпить швидкості. Вам потрібно буде розібратися з кожним аспектом, кожним словом, кожним виразом. Так, якщо Ви вирішили вивчати менеджмент, поступово приділяйте увагу кожній темі, наприклад:

 • Functions and levels of management (what is management? what is top management? what is company structure?)
 • Areas of management (production and operations management, human resources management, marketing, financial management)
 • Organizational management (modern management theories, organizational culture)
 • Не забувайте про те, що мотивація повинна бути позитивною. Уявляйте, що Ви проводите переговори з іноземними партнерами, отримуєте міжнародний сертифікат з максимальним балом, вільно спілкуєтеся в подорожі і знаходьте нових друзів, які б не зустріли, не знаючи англійську.

  Ставте перед собою реальні цілі і дрібні завдання, яких Ви зможете досягти. Як тільки цей рівень пройдений, відразу ж фіксуйте наступні цілі. Таким чином, Ви будете бачити результат, який в кінцевому підсумку приведе до досягнення успіху.

  Любите країни, мова яких Ви вивчаєте, поважайте культуру і традиції людей, і англійська стане тим мовою, на якому Ви почнете думати!

  motivaciya k izucheniyu anglijjskogo yazyka: a goal is a dream with a deadline5 Мотивація до вивчення англійської мови: а goal is a dream with a deadline

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: