На знанні яких мов можна добре заробляти?

Сучасний світ став настільки інтегрованим, що для того, щоб досягти успіху в професійній сфері, а іноді і в особистому, потрібно виходити за рамки однієї культури (=однієї мови) і осягати відразу декілька.

На знання англійської мови теж не завжди можна покладатися, тому що він перестає задовольняти всім новітнім вимогам.

Дослідження, проведене Конфедерацією британської промисловості, визначило володіння наступними мовами як навик, завдяки якому Ви забезпечите собі процвітаючий рівень життя.

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 8 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Німецький

Маючи ВВП в 2,4 трильйонів євро, Німеччина залишається найбільшою економікою в Європі, на якій майже не позначилася економічна криза. І хоча німецький не входить у число офіційних мов ООН, це мова, на якому за замовчуванням кажуть у трьох найбільших економічних зонах в Європі. На підставі цього роботодавці і воліють наймати співробітників, які володіють цим прямолінійним і, як може здатися, «жорстким» мовою.

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 9 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Французька

Французький називають мовою любові і часто недооцінюють його значимість у плані бізнесу. Але адже саме французький протягом довгого часу був домінуючим мовою в Європі, поки «пальму першості» у нього не відібрав англійська. Але навіть незважаючи на це, французький залишається мовою, якою говорить рівно половина інтернету і дві країни, що входять у Велику вісімку. Тому якщо Ви хочете вийти на європейський ринок, скажіть французькому “oui” (“так”)!

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 10 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Китайський

Економіка Китаю є другою за величиною в світі і при цьому найдинамічнішою за темпами зростання, тому не дивно, що далекоглядні британці зробили вивчення китайської обов’язковим у деяких школах ще в 2006 р. Знання китайської як пункт в резюме змусить рекрутера підняти брови від подиву і прийняти рішення в Вашу користь, а надалі гарантує Вам величезні можливості для ведення бізнесу з азіатськими країнами.

Читайте також:  Вивчення граматики — не найкраща методика навчання англійської

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 11 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Іспанська

Іспанська є офіційною мовою в більш ніж 20 (!) країнах світу, що робить його ідеальним мовою для бізнесу на міжнародному рівні і особливо в США (враховуючи, що кількість вихідців з Латинської Америки становить 12,4 % жителів цієї країни). На сьогоднішній день 37 % роботодавців заявляють про затребуваність іспанської в своїх компаніях. Звідси напрошується висновок: хочете заробляти більше грошей – беріться за вивчення іспанської невідкладно!

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 12 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Португальська

Зовсім недавно Бразилія змістила Великобританії з 6 місця найбільших економік світу. І, враховуючи Кубок світу з футболу і Літні Олімпійські ігри-2016, очевидно, що вся увага в найближчому часі буде звернено саме на цю націю, розмовляє португальською мовою.

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 13 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Японський

Хоча вважається, що це надважкий для вивчення мова (3-алфавітні системи!), володіння японським – це must-have, якщо Ви маєте намір досягти успіху в сфері робототехніки иновационной електроніки.

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 14 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Російська

Якщо російська мова не є для Вас рідною, варто приступити до його вивчення. Тому що, як показують дані аналітиків з торгівлі та інвестицій, Російська Федерація є самим швидко зростаючим ринком експорту для багатьох європейських країн.

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 15 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Арабська

По всьому світу налічується 300 мільйонів говорять на арабській мові, і це виразно мову, який необхідно вивчити, якщо Ви працюєте в нафтовій або оборонної промисловості. Валовий внутрішній продукт арабського світу наблизився до 600 мільярдів доларів, тому володіння таким затребуваним мовою зробить затребуваним і Ваше резюме.

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 16 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Чеська

Чеський входить в «п’ятірку» мов, з якими, як відзначають європейські менеджери, їм доводиться стикатися в організаціях найбільше. Чехія – одна з небагатьох країн Європейського союзу, яка уникла рецесії під час світової економічної кризи, тому ділові зв’язки з неї простягаються далеко на схід, так і на захід.

Читайте також:  "Як я провів зиму" англійською: топ-10 зимових розваг

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 17 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Італійська

Найбільші компанії світу, включаючи Chrysler, IBM, General Electric, Motorola, Citibank і багато інших, вже давно відкрили свої офіси в Італії і задоволені тими можливостями, які з’явилися у них завдяки цьому. Без знання італійської Вам не обійтися, якщо Ви зайняті в таких сферах, як кулінарія, дизайн інтер’єру, мода, графічний дизайн, виробництво будівельного і транспортного обладнання, так що починайте вчити італійську прямо зараз!

na znanii kakikh yazykov mozhno khorosho zarabatyvat 18 На знанні яких мов можна добре заробляти?

Турецький

Турецький привабливий у першу чергу тим, що громади мовців зайняли основні стратегічно важливі позиції, розташувавшись на Балканах, на Кавказі і в Західній Європі (наприклад, у Німеччині турецький є другим за поширеністю мовою). Таким чином, знання турецької буде перевагою для тих, хто планує займатися бізнесом або політикою в цих регіонах.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: