Найбільш ефективне вивчення англійської мови

 Найбільш ефективне вивчення англійської мови

Отже, ви приступили до навчання настільки потрібної вам мови.

У чому ж полягає ефективне вивчення англійської мови?

Перш за все, необхідно вибрати таку методику, яка вам найбільше підходить. Якщо ви основний акцент робите на вивченні розмовної англійської, то найбільш прийнятний, в цьому випадку, а значить, і більш ефективний — прослуховування справжніх аудіо записів з носіями мови.

Останнім часом з’явилося багато методик, де вивчення англійської побудовано не на зовсім традиційному методі. Ви вже, мабуть, і забули, скільки років ви вивчаєте англійську мову. Я от точно збився з рахунку. Після 10 років рахунок загубився. Скажу відразу, що ця прекрасна мова, звичайно ж, вбрався в мене і вже не вытравиться. Він, скажімо так, вже в підкірці. Так як же цього досягти більш швидким способом? Адже будь-традиційний спосіб вимагає студіювання англійської граматики, виконання незліченної кількості завдань — і тільки після 5-6 років ви почнете розуміти, що до чого.

З чого все починається? З підручників, домашніх завдань, — а далі курси, курси і ще раз курси. Я все це не раз проходив. Від цього толк є — лише через 5-6 років. Але є більш ефективні методики вивчення англійської мови? Звичайно. Наприклад, уроки аудіювання, — прослуховування і відповідь на питання. Відразу ж. Погодьтеся, це не традиційно. Зазвичай слухаєш і повторюєш за диктором. Це кардинальний переворот.

Тобто необхідно відставити зубріння. Особливо якщо вона вам не доставляє жодного задоволення.

Як говориться, вихід завжди є. Насамперед — вирішите, що вам у що б то не стало потрібно вивчити англійську мову. Ну просто до зарізу. Або будь-який інший іноземний. Це буде вже дуже великим кроком у досягненні Вашої мети.

Підвищення ефективності вивчення англійської мови

Отже, ви дуже мотивовані на вивчення англійської. Чудово!

Тепер перерахуємо етапи вашого освоєння цієї мови, як і будь-якого іншого, за 2 місяці:

 • Поставте собі мету — «Я вивчу англійську мову за 2 місяці (за півроку) досконало» (період візьміть в залежності від початкових знань);
 • Приділяйте вивчення англійської мови щонайменше 1 годину в день. Не займайтеся менше 40 хвилин. Науково доведено, що заняття менше 40 хвилин «вилітають в трубу», а точніше, у вухо.
 • Займайтеся в піднесеному настрої і читайте ті матеріали, які вам подобаються.
 • Знайдіть ефективну методику, яка покроково пояснить вам, що треба робити і як.
 • Останній так складно переоцінити і від вибору ефективної методики в навчанні англійській мові залежить мало не всі.

  По-перше, якщо ви хочете швидко і легко вивчити англійську мову, то вам необхідно методика, заснована не на «зубріння» (хаотичному запам’ятовуванні слів і повторенні їх изо дня в день), а вживання їх у контексті, тобто у фразах, і прослуховування в аудіо варіанті та відео матеріалах.

  Можу порекомендувати для цього курс, який дійсно допоможе вам правильно виставити пріоритети, при цьому ефективне вивчення англійської мови почнеться відразу ж, без зайвих теорій. Тільки практика, підкріплена багаторічним досвідом.

  Для багатьох людей саме ця методика стала відправною точкою в дійсно оволодінні англійською мовою без особливих зусиль і з задоволенням.

  Називається він — форсоване вивчення англійської мови. Удачі Вам!

  Корисна стаття: Самостійне вивчення англійської мови.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: