Навчання англійській вимові: слухаємо, записуємо, посміхаємося і повторюємо

В останні роки англійська мова є не тільки засобом комунікації, він придбав особливу, відмінну від інших мов рису: його хочуть вивчати близько 80% людей на планеті Земля.

Це пов’язано, в першу чергу, з роботою і подорожами, завдяки яким розширюється кругозір, збільшується число іноземних друзів. Ознайомлення з іноземною мовою відбувається на рівні фонетики, саме тому важливу роль займає навчання англійської вимови.

Що відрізняє іноземця від людини, з народження володіє англійською? Звичайно, ідеальне вимова, правильність побудови речень, чистота звучання, правильне інтонування. Вимова у вивченні англійської мови повинно займати одне з перших місць, адже, як Ви кажете, скаже про Вас набагато більше, ніж одяг, зачіска, манера поведінки. Зверніть увагу, що при проходженні тесту на отримання сертифіката з іноземної мови перше, на що звернуть увагу, буде вимову.

При самостійному вивченні мови слід орієнтуватися тільки на мову іноземців, для яких англійська є рідною. Не забувайте, що інтонація в англійській нагадує хвилі, це пояснює той факт, що іноземці не говорять монотонно – у промові є постійне прагнення вгору-вниз.

Якщо Ви хочете побачити і почути, як кажуть іноземці, рекомендуємо подивитися відео, в якому Adam пропонує звернути увагу на 3 підказки для того, щоб заговорити, як американець:

Ті, хто знають Amy Walker, можуть насолодитися захоплюючими відео, в яких вона пояснює, як вимовляють звуки американці. Зверніть увагу і на полуулыбку (деякі кровожерливі персонажі називають її «оскал» :)), яка допомагає досягти максимального результату:

Чудова Ronnie допоможе розібратися з вимовою на окремих прикладах, крім того, Ви зможете насолодитися справжнім англійським:

При перегляді відео не соромтеся говорити вголос, повторювати за носіями мови. Краще виконувати всі вправи перед дзеркалом, щоб Ви могли контролювати не тільки інтонацію, але і стан мови, що дуже важливо. Відмінним варіантом стане запис власного мовлення – так Ви зможете почути та зрозуміти, де Ви робите помилки.

Читайте також:  Фразовий дієслово тижня: to get over

Зрозуміти різницю між британським і американським вимовою допоможе відмінний канал Anglo-Link.

Не забувайте про наголос в англійській мові. Пам’ятайте, що іменники, що складаються з двох складів, часто мають наголос на перший. Близько 50 % двуслоговых дієслів мають наголос на другий склад. При роботі над вимовою приділяйте увагу скороговоркам.

Важливий рада, який стосується всіх аспектів іноземної мови, – дивіться відео (всяке, будь, різне), читайте журнали (наприклад, Hot English Magazine, Economist, National Geographic), слухайте і співайте пісні разом з улюбленими виконавцями, переводите тести улюблених пісень. Все це допоможе Вам створити особливу атмосферу іноземної мови навколо себе.

Ну і наостанок, якщо Ви хочете отримати задоволення від всіляких акцентів англійської, неодмінно подивіться ось це відео:

Вдосконалюйте свою вимову, адже воно – Ваша візитна картка!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: