Навчання англійської мови в ігровій формі: to play winning a game

Всім давно відомо, що навчання англійської мови в ігровій формі можна застосовувати не тільки до дітей, але і дорослих.

Звичайно, можливість використовувати гру є невід’ємним процесом, який буде залучати дитину до вивчення мови, але адже дорослим іноді теж хочеться відволіктися від щоденних справ, від «поглинання» правил і схем, просто пограти, отримуючи необхідні знання.

Всі ми пам’ятаємо про те, що інтелігенція виховувалася виключно «на мовах», причому, як мінімум, на 3-4. Всі мови вивчалися і практикувалися одночасно разом з гувернерами-носіями мови. Педагогіка XX століття розглядає гру як засіб всебічного розвитку особистості, адже для дитини гра є водночас і працею, і головним засобом пізнання. В ігровій формі дитина може засвоїти кольору, назви предметів, розібратися з порами року і місяцями, з яких він складається, дізнатися все про днями тижнях і числах, запам’ятати назви тварин, птахів, засвоїти назви фруктів і овочів. Список може бути нескінченним, але головним плюсом такого навчання мови є бажання дитини грати і вивчати одночасно. У перервах між іграми дитина може почати відтворювати вивчений матеріал. Батькам необхідно якомога частіше хвалити дитину за те, що він робить, і по можливості допомагати, роз’яснювати (або вивчати мову разом з дитиною).

Варто відзначити той факт, що спільне вивчення іноземної мови разом з дитиною дозволяє створити особливу атмосферу в сім’ї і зблизитися з дитиною. Почати можна з будь-якої теми, адже дитина не проводить паралелі між мовами, а формує комунікативну сферу спілкування. Якщо Ваш карапуз любить пальчикові ігри можна пограти в “happy family”, з допомогою якої дитина запам’ятає назва пальчиків.

Якщо дитина (або дорослий) тільки починає знайомство з алфавітом, можна заглянути сюди, почути, як звучать букви і разом з кумедною мавпочкою спробувати ловити кокоси з зображенням букв. Якщо Ви хочете послухати, подивитися, поспівати, пограти і навіть завантажити гру у свої гаджети, неодмінно відвідайте «дриминглиш».

Читайте також:
Англійська для інженерів з перекладом

ABC countdown – тут Вам буде запропоновано зовсім нелегка гра, в якій потрібно за 30 секунд зібрати алфавіт. Ви впевнені, що зможете впоратися з нею?

Любите збирати слова з букв? Тоді Вам неодмінно сподобається гра “word shake”, але пам’ятайте, що в запасі буде лише 2 хвилини, за цей час Вам потрібно буде знайти як можна більше слів.

Ігри для всіх вікових категорій-Ви можете відшукати тут. В основному на ресурсі представлені матеріали, які можна роздрукувати і займатися з ним у вільний час.

Ігри з алфавітом можуть призвести до алфавітного супу, який можна приготувати на сайті. Якщо дитина вже ґрунтовно опанував літери, можна почати складати слова і навіть збирати пазли.

Пам’ятайте, що навчання англійської мови в ігровій формі – це унікальна можливість нарешті наблизитися до іноземної мови!

obuchenie anglijjskomu v igrovojj forme: to play a winning game24 Навчання англійської мови в ігровій формі: to play winning a game

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн