Навчання і робота за кордоном: два ресурсу для колосального досвіду

Останнім часом робота і навчання за кордоном набирає популярність.

Мова йде про те, щоб на короткий час виїхати за кордон і отримати досвід не тільки у вивченні мови, але й у вивченні інших дисциплін. Втім, можна й не їхати, але теж практикуватися, оволодіваючи все новими і новими знаннями.

Дана стаття буде присвячена двох видах роботи, завдяки яким Ваша мова стане чистою і придбає відтінок благородної англійської.

Не завжди є можливість поїхати за кордон, щоб взяти участь нехай навіть у короткострокових курсах. Оптимальним виходом з даної ситуації стане дистанційне навчання, яке в останні роки займає п’єдестал пошани. Завдяки дистанційним курсом у Вас є реальна можливість отримати знання та познайомитися з людьми зі всього світу. Крім того, викладачі, провідні курси, працюють в найбільших університетах світу, і вони ніколи не відмовлять Вам у спілкуванні по скайпу або поштою.

  • Відмінним сервісом, який пропонує тисячі курсів, є lynda.com. Простий, але в теж час сучасний дизайн сайту дозволяє миттєво знайти курси по дизайну, веб-програмуванню, фотографії, бізнесу, освіти, анімації, відео та багато іншого.

Якщо Ви не впевнені в тому, чи сподобається Вам сайт і його послуги, можна скористатися безкоштовною версією. Якщо Ви зрозуміли, що це те, що Вам потрібно, тоді можна пройти реєстрацію і заплатити від 20 до 30 доларів, щоб отримати доступ до всіх курсів. Вам буде надано час, протягом якого Ви можете вибрати і взяти участь в будь-яких курсах.

Курси розроблені для всіх рівнів, від простого до просунутого, і включають технічні навички, творчі прийоми, бізнес стратегії і багато іншого. Величезним плюсом є “on-the-go” навчання, тобто навчання в русі. Таким чином, Ви можете вибрати те, що Вам потрібно, і повернутися до цього пізніше, коли визначитеся, що це саме те, що Ви хочете.

Крім того, Ви можете самі створювати і зберігати списки найбільш важливих курсів, які хочете переглянути, і ділитися ними з друзями. Але найбільшим плюсом є наявність в бібліотеці сайту 4 000 відео, число яких зростає щотижня.

Сьогодні кількість людей, які приєдналися до даного ресурсу, становить понад 4 млн осіб, і з кожним днем кількість бажаючих отримати знання збільшується. Жоден сучасний ресурс не обходиться без мобільної версії, тому Ви зможете з легкістю завантажити її з “App Store”, “Windows Store”, “Amazon”, “Google play”.

ucheba i rabota za granicejj: dva resursa dlya kolossalnogo opyta17 Навчання і робота за кордоном: два ресурсу для колосального досвіду

  • На відміну від попереднього, цей ресурс пропонує дозволяє відправитися на роботу за кордон, отримуючи при цьому стабільну розмовну практику. Мова йде про helpx.net – сайт, що пропонує список місць, куди можна відправитися для того, щоб допомогти в роботі на фермі, ранчо, в готелях, на човнах та інших найнесподіваніших місцях.

Для того, щоб відмінно провести час за кордоном і отримати колосальний досвід, не тільки допомагаючи місцевим фермерам, але і вивчаючи мову, досить зареєструватися на сайті і залишити заявку конкретній людині. Зверніть увагу на запропоновані умови роботи: Ви можете бути зайнято від 2 до 8 годин в день. При цьому Вам буде запропонована окрема кімната з умовами, а також харчування за рахунок господаря.

Якщо Ви зацікавлені в будь-якій роботі, перед тим, як укласти угоду, не соромтеся задавати якомога більше питань про умови, які будуть запропоновані.

Сподіваюся, ця стаття допоможе Вам відповісти на питання про те, чим зайнятися під час канікул. Дерзайте!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: