Навіщо потрібно вчити англійську мову?

Ще зі школи пам’ятаю не які учні задавали вчителям це питання Навіщо потрібно вчити англійську мову? Хтось скаже, я прекрасно розмовляю російською мовою з іноземцями, коли їду відпочивати влітку. Мені вистачає своєї рідної мови, і я не хочу вчити англійську мову. Це справа кожного вчити англійську або обійтися без нього. Так чим же важливий англійську мову?

По перше у вашому резюме з’явитися нова рядок знання англійської мови. Це рядок знання англійської мови збільшить ваші шанси знайти хорошу високооплачувану роботу. Звичайно одній написаної рядком знання англійської мови ви не отримаєте хорошу роботу, потрібно щоб і знання були.

c318dbb58f1ce77eb406106db86be1d0 Навіщо потрібно вчити англійську мову?

Якщо ви написали, що знаєте англійську мову, то ви повинні його знати. На співбесіді вас обов’язково перевірять, наскільки ви знаєте англійську мову. Тому якщо ви знаєте, англійська мова на елементарному рівні, тоді вам слід так і вказувати свої знання англійської мови. Якщо ви володієте англійською мовою досконало, то вказуйте що досконало володієте. Загалом, суть зрозуміла. Шансів знайти і отримати роботу зі знанням англійської мови набагато більше, ніж без знання англійської.

По друге ви вільно зможете подорожувати і говорити з різними людьми і різних нації англійською мовою. Так як більшість європейців і азіатів знають і можуть говорити англійською мовою. У вас з’являться нові знайомі можливо і друзі серед іноземців, які не говорять по-російськи або на вашій рідній мові. Якщо у вас є свій бізнес, то ви зможете розширити його за межами ваше міста, а так само дивні.

У вас з’явиться можливість читати книги з першоджерела в оригіналі, не чекати півроку, коли переведуть потрібну для вас книгу або статтю. Всі фільми серіали ви будете дивитися на англійській мові відразу після того як вони вийдуть на екрани. А не через деякий час поки невідомий перекладач переведе вподобаний вам фільм. Будете розуміти, про що співають популярні зарубіжні виконавці та багато іншого. Загалом, ви значно розширите свій кругозір.

Читайте також:  Speak fluently, або Як заговорити англійською мовою

І ще один чимало важливий плюс для вас. Почавши вчити англійську мову, ви почнете тренувати свою пам’ять. Ви станете краще запам’ятовувати, що то для вас нове. Друга мова вам буде набагато простіше вивчити. Так що вчіть англійську і тренуйте свою пам’ять це для вас буде тільки плюсом.

І як завжди для вас сьогодні нове відео:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: