Навіщо потрібно вивчати англійську мову | 10 причин вивчати англійську

На сьогоднішній день англійська мова є однією з найпопулярніших мов світу. Приблизно 1,5 млрд. людина володіє англійською мовою, і десь 1 млрд. вивчає його. Англійська охопила всі сфери життєдіяльності людини: наука, засоби масової інформації, навчання, робота і дозвілля. Тому питання «Навіщо слід вчити англійську мову?» сьогодні звучить дещо дивно. Але тільки не для тих, хто ще не встиг поповнити ряди вивчають. І для того, щоб досконало оволодіти англійською, потрібна сильна мотивація, яка буде постійно заохочувати і надихати людину на нові перемоги.

Зміст статті:

 Навіщо потрібно вивчати англійську мову | 10 причин вивчати англійську

Але це все лірика. Про те, що англійська — це важливо, ви чуєте на кожному кроці. Але просто абстрактного розуміння цього факту недостатньо. Ми постійно говоримо про те, що мотивація повинна бути конкретною. А ще краще, щоб їх було кілька. Тому в цій статті ми зібрали 10 причин, чому потрібно вчити англійську. А ви вибирайте, яка вам ближче.

You can never understand one language until you understand at least two.
Ви ніколи не зрозумієте один язик до тих пір, поки не зрозумієте як мінімум два.

Geoffrey Willans

Перспективна робота

Всім відомо, щоб влаштуватися на хорошу і цікаву роботу, потрібні знання не тільки в професійній сфері, але і відмінне володіння англійською мовою. Крім того, фахівці зі знанням англійської мови отримують зарплату на 44% вище, ніж їх «сторонні» колеги. Погодьтеся, відвідування курсів англійської мови — це хороша інвестиція у самого себе.

Сьогодні будь-яка поважаюча себе компанія вже працює з іноземними партнерами, або прагне до цього. Тому знання мови для високооплачуваного фахівця просто must have.

 Навіщо потрібно вивчати англійську мову | 10 причин вивчати англійську

Перегляд фільмів в оригіналі

Ви все ще думаєте, що улюблений бойовик «Міцний горішок» або ” прекрасна зворушлива комедія «1+1» в оригіналі звучать саме так? Що ж, поспішаю вас розчарувати. Найчастіше кінопрокатники змінюють назви фільмів, намагаючись зробити їх яскравими і чіпляє, в результаті чого повністю втрачається авторський задум.

Читайте також:  Текст і переклад пісні Beautiful (Bazzi feat. Camila Cabello)

Якщо так нехтують назвами, уявіть, що відбувається з оригінальними сценаріями, цікавими діалогами, дотепними висловами. А тепер подумайте, скільки жартів втрачає сенс через перекладу, адже багато з них засновані на грі слів.

Що вже говорити про акценти. Слухати цей голос американських чи британських акторів — естетичне задоволення, недоступне тим, хто не знає англійську. До того ж у деяких филмьмах на акцент приділяється окрема увага, як, наприклад, в “Грі Престолів” можна визначити родовід і походження персонажів за їх вимові. Детальніше про це ми розповідали у відео “Акценти щодо Гри Престолів”.

Читання книг в оригіналі

Ви коли-небудь читали Діккенса, О. Генрі, Драйзера в оригіналі? Якщо ні, то швидше сідайте за книгу! Ви будете здивовані майстерності слова, вражені можливістю авторів точно передавати словом емоційний стан героїв. Вирішили спробувати, але не знаєте, де знайти? Тоді рекомендуємо до прочитання нашу підбірку з 10 сайтів для читання англійською. Там, до речі, не тільки сайти з книгами, але і спеціалізовані ресурси для тих, хто тільки вивчає мову.

Можливість йти в ногу з часом

Майже всі міжнародні конференції, спортивні змагання, популярні шоу ведуться англійською мовою. Більша частина всіх наукових видань також англійською. Знаючи мову, ви можете отримати доступ до будь-якої інформації, чи це англомовні газети та журнали The Times, The Economist або канали BBC, CNN.

Learning is a treasure that will follow its owner everywhere.
Ерудиція – це скарб, який слідує за своїм власником всюди.

Chinese Російське Прислів’я

Освіта за кордоном

На щастя, у наш час отримання освіти за кордоном не є проблемою. Сьогодні до ваших послуг університети пропонують безліч варіантів отримання освіти як стаціонарно, так і дистанційно.

При наявності належних знань і засобів на навчання можна лего вступити в престижні університети США і великої Британії, а в деяких країнах, наприклад, у Голландії, видатні іноземні студенти та випускники можуть навчатися безкоштовно. Причому англійською мовою.

Читайте також:  Подкасти EnglishDom: слухайте там, де вам зручно!

А іноземний диплом вже відкриває перед вами ще більше дверей. З ним набагато легше влаштуватися в будь-яку отечетсвенную компанію, з ним можна отримати роботу в тій країні, де ви отримали освіту, і залишитися на постійне місце проживання. Та й просто досвід проживання в іншій країні залишиться на все життя.

Цікаво? Опановуйте англійською і знаходите на наступних сайтах те, що потрібно саме вам.

 • Berea.edu
 • Music.yale.edu
 • Macaulay.cuny.edu
 • Cooper.edu
 • Coursera.org
 • Ted.com
 • Khanacademy.org

Пройдіть тему в онлайн тренажері:

 • Топ 100 слів рівня Pre-Intermediate
 • Топ 100 слів рівня upper-intermediate
 • Топ 100 слів рівня Intermediate
 • Топ 100 фразовых дієслів
 • Топ 100 слів рівня Elementary

Подорожі

Також слід вивчати англійську любителям подорожей, і не тільки для того, щоб заощадити на перекладача, але і щоб уникнути різних безглуздих ситуацій. Знаючи англійську мову, ви отримаєте набагато більше емоцій і вражень від поїздки.

 Навіщо потрібно вивчати англійську мову | 10 причин вивчати англійську

Адже одна справа, коли ви без знання мови перебуваєте в готелі, де вас і так зрозуміють, і зовсім інша, коли у вас є можливість просто погуляти по красивим європейськими вуличками чи тропічних пляжів, поспілкуватися з жителями іншої країни без допомоги перекладача на смартфоні. Це робить подорож набагато більш комфортним.

Нові знайомства

Навчившись говорити і розуміти іноземну мову, ви зможете знайти друзів, що живуть в інших країнах. Ви можете запитати, навіщо потрібна англійська мова в цьому випадку, коли можна знайти друзів в рідній країні. Але спілкування з іноземцями дуже корисно в тому плані, що ви розширюєте свої культурні кордони. Можете з перших вуст дізнатися щось про іншій країні, про те, як там все влаштовано. Такий досвід спілкування дуже корисний для особистісного розвитку.

Language is the blood of the soul.
Мова — це кров душі.

Читайте також:  Чому я не можу вивчити англійську мову?

Oliver Wendell Holmes

Престижне хобі

У вас повно вільного часу? Займіться вивченням англійської мови. Занурюючись в англомовну культуру, читаючи оригінальних авторів, переглядаючи захоплюючі фільми, опановуючи граматикою, ви назавжди забудете, що таке нудьга.

Звучить як не найочевидніша мотивація, але для дитини, для пенсіонера або просто людини з великою кількістю вільного часу вивчення мови може стати цікавим та корисним хобі.

Знайомство з культурою англомовних країн

Кажуть, скільки знаєш мов — стільки разів ти і людина. Звичайно, про культуру країни можна дізнатися, не розуміючи мови. Дізнатися можна, але зануритися в новий для себе світ, зрозуміти, осягнути неможливо.

Тільки знаючи іноземну мову, можна до кінця зрозуміти іноземця, почати мислити, як він. Адже багато речей не можна просто так перекласти, передати. Можна тільки відчути.

 Навіщо потрібно вивчати англійську мову | 10 причин вивчати англійську

Доступність

Ще один мотивуючий фактор — це доступність. Адже ще ніколи раніше вивчення іноземних мов не було так доступно. Не потрібно наймати репетиторів, не потрібно купувати підручники або навіть ходити на платні курси. Можна просто робити це сидячи у себе вдома в затишній і звичної для себе атмосфері. Ви можете вчитися самостійно онлайн-тренажери, або отримувати знання від енергійних позитивних висококваліфікованих викладачів по Skype. У нашій онлайн-школі ви можете записатися на перший безкоштовний урок по скайпу і вже зараз зробити перший крок до своєї мети.

Висновок

Конкретні цілі мотивують. Ви прочитали про 10 причин вчити англійську. Подумайте, що вам цікаво. Чого ви дійсно щиро хочете? Намалюйте картинку у себе в голові. Може, ви мрієте сидіти в офісі скляного хмарочоса в центрі Нью-Йорка? Або подорожувати по різних країнах, занурюючись в атмосферу чужої культури? Всього цього можна досягти, знаючи англійську мову.

Якщо ви все ще роздумуєте над питанням «Навіщо вивчати англійську мову?», швидше приєднуйтесь до нас. Ми, як завжди, віримо в вас і бажаємо успіхів в навчанні!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: