Не знаєте, про що говорити з британцем? Положення врятує опис погоди на англійській!

Британці з їх педантичністю, педантичністю і мінливою погодою – нація не надто балакуча. Більш того, носій мови Шекспіра ніколи не почне з Вами розмовляти в метро, в автобусі або на вулиці.

Для розмов є зустрічі, вечори та різні заходи. Але навіть там нашій людині доводиться непросто. Мало вміти розмовляти і дещо як складати слова в прості речення. Потрібно ще й володіти тими темами, які цікаві Вашим співрозмовникам. Одна з таких тем – погода. У Британії вона дуже мінлива, і зустріти людину з парасолькою в спекотний полудень – звичайна справа. Завдяки теплій течії Гольфстрім погода на Туманному Альбіоні м’яка і волога. Але навіть таку просту тему, як погода, потрібно вміти подати і розкрити. Нижче ми наведемо загальний шаблон, мінімальний опис погоди на англійській, необхідне приїжджому. До речі, цей же топік можна з успіхом використовувати і школярам при підготовці до твору.

Вступне слово.

Ми неодноразово повторювали і будемо повторювати, що яскраве введення – це половина успіху Вашої промови. Якщо Ви спілкуєтеся безпосередньо з носієм мови, то можна привернути його увагу звичайними фразами:

«The weather is good/bad/foggy/rainy/snowy, etc, isn’t it?» – «Погода хороша/погана/туманна/дощова/сніжна і т. д., вам не здається?»

«Oh, it seems to me that my clothes don’t fit the weather» – «О, мені здається, що я одягнений(а) зовсім не по погоді»

«We should find a place to hide from the rain, what do you think?» – «Нам треба знайти місце, щоб сховатися від дощу, що скажете?»

Природно, у кожному окремому випадку потрібно вибирати підходящу ввідну фразу. Якщо ж Ваше завдання – написати твір на цю тему, найпростіше почати з прислів’я. Наприклад:

Читайте також:  Заняття англійською мовою для дошкільнят

«There’s no bad weather, there are bad clothes» – «Не буває поганої погоди, буває поганий одяг».

Далі можна і потрібно переходити до основної частини розповіді.

Говоримо про погоду? Тоді коротко і по справі.

Дуже багато залежить від ситуації, в якій відбувається розмова. Для стандартного твори в школу вистачить 7-10 речень, схематично описують погоду у Вашій країні, погоду, яка стоїть у Ваше улюблене час року. Можна і потрібно сказати пару пропозицій, яку погоду любите саме Ви і чому. Нижче наведемо примірний текст з перекладом, в якому описується гарна сонячна погода.

«Today i’d like to tell you a few words about the weather. First of all, the weather changes quickly and it is not stable. Now the weather is rather good. The sun is shining brightly, there are no clouds in the sky. The sky is high and blue. To my mind weather like this is the best one. To tell the truth, in spring and in summer we have good weather. It is usually warm and sunny. It doesn’t rain, as a rule, or the rain is not very strong. I like weather like this very much because I can do a lot of things when the weather is fine. I can go for a walk, go to the forest and go in for outdoor sports» – «Сьогодні я б хотів(ла) сказати пару слів про погоду. Насамперед, погода швидко змінюється, і вона завжди нестійка. Зараз погода хороша. Сонце яскраво світить, і на небі ні хмаринки. Воно синє й високе. Я думаю, що така погода – найкраща. По правді кажучи, навесні і влітку у нас хороша погода. Зазвичай тепло і сонячно. Як правило, дощу немає, або він не сильний. Я люблю таку погоду, тому що можу займатися різними речами, коли погода хороша. Я можу піти на прогулянку в ліс або позайматися спортом на відкритому повітрі».

Читайте також:  Етапи вивчення англійської мови. На шляху до мети

На закінчення можна ще раз повторити, чи любите Ви таку погоду чи ні. При спілкуванні з іншою людиною все складніше, так як потрібно реагувати на слова співрозмовника і будувати свою промову з урахуванням його відповідної реакції. Тому практикуйте реальні діалоги англійською і бажано з носієм мови!

ne znaete, o chem govorit s britancem polozhenie spaset opisanie pogody na anglijjskom 7 Не знаєте, про що говорити з британцем? Положення врятує опис погоди на англійській!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: