One, two, three, або Легке вивчення англійської мови

Нічого не дається даром, отримати бажане можна тільки в результаті наполегливої праці.

Ідеальний мотив – через пару місяців виїхати на ПМЖ за кордон. Якщо мета для вивчення англійської інша, пам’ятайте, що вона повинна бути реальною, а не уявною.

Отже, Ви вже колись вивчали іноземну і володієте певною базою. При наявності часу можна записатися на курси, піти до репетитора, займатися по Skype. А можна займатися самостійно, приділяючи англійської хоча б по годині в день. З чого почати?

Перегляд фільмів

Дивіться фільми чи серіали з субтитрами. Виписуйте цілі фрази з перекладом і вивчить їх. Так не буде потреби замислюватися, як вжити окреме слово, а ціла фраза – це вже успіх. Знаючи вираз цілком, не виникне проблем з граматикою. Тому при перегляді фільмів обов’язково записуйте деякі фрази, які здаються Вам необхідними.

Граматика?

Не намагайтеся приділяти багато уваги граматиці, не ставте її вивчення на перше місце. Головне в пізнанні мови – спілкування без меж, в рамках якого у Вас не буде часу розмірковувати, правила, адже потрібно буде говорити. Зосередьтеся саме на говорінні. Для цього необхідно запам’ятати від 500 до 1 500 лексичних одиниць і 50-250 виразів. Ці слова і фрази повинні міцно засісти в голові, щоб Ви змогли їх використати в будь-якій ситуації. Погодьтеся, не так складно, як здається? Тепер подумайте про те, що якщо Ви будете займатися щодня, то максимальний результат може бути досягнутий за короткі терміни.

Слухайте!

Слухайте різні аудіо. Зараз у всесвітній павутині можна знайти різні аудіоматеріали для всіх рівнів. Знайдіть саме те, що підходить Вам і слухайте, коли це зручно. Пам’ятайте, що в тесті повинно бути знайоме більше 85% лексики, щоб слухання не перетворилося на муку і не відбило бажання займатися цим видом діяльності. Завантажити в телефон журнал “Hot English” c аудіофайлами: Ви зможете одночасно слухати і читати. Комусь такий спосіб подобається більше.

Повторюйте!

Якщо Ви продовжуєте запам’ятовувати фрази цілком, не забувайте повторювати їх. Приділяючи увагу нової лексики, не забувайте і про те, що Ви вже запам’ятали раніше. Повторіть попередній матеріал через день, таким чином, Ви зможете накопичувати знання і не давати їм безслідно зникнути вже через тиждень.

Любите культуру!

На думку методистів, ніщо так не працює, як занурення в культуру, що вивчається. Приділяйте увагу історії, політиці, економіці та традицій. Це не тільки допоможе наблизитися до англійської мови, але й розширить Ваш кругозір.

Подорожуйте

Тиждень, проведений в англомовній країні, іноді набагато краще місяця, проведеного будинку з книгою в руках. Якщо у Вас є можливість подорожувати, не відмовляйте собі в такому задоволенні. Так у Вас з’явиться реальна можливість говорити, не звертаючи уваги на правила або сформовані стереотипи.

Подружіться з інтернетом

Підпишіться на всілякі подкасти, про них ми згадували в попередніх статтях. Отримуйте розсилки від відомих мовних шкіл, листуйтеся з носіями мови, скачивайте останні номери журналів та газет, які читають жителі США і Великобританії, слухайте іноземні радіостанції, і Ви зрозумієте, що життя може бути зовсім інший, приправленою англійським соусом.

Підручники?

Коли Ви вже все спробували, залишається лише одне – придбати барвистий підручник англійської мови, випущений Оксфордом або Кембриджем спеціально для тих, хто вивчає англійську як другу мову. У таких підручниках Ви знайдете відповіді на багато питань, зможете познайомитися з численними вправами, цікавими текстами і тестами. Завжди приємно тримати в руках книгу, особливо тільки що надійшла з друку, відкриваючи яку Ви зможете поринути у світ іноземної мови з головою.

Вивчайте англійську і пам’ятайте, що всі засоби гарні, особливо якщо Ви приділяєте мові достатньо часу. Час – результат, який працює на Вас!

one, two, three, ili legkoe izuchenie anglijjskogo yazyka15 One, two, three, або Легке вивчення англійської мови

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: