Онлайн вправи з англійської мови, тренування для різного рівня

Вправи для вивчення англійської мови онлайн – відмінний спосіб освоїти основи англійської мови самостійно або під мінімальним керівництвом людини, яка має певні навички. Розшукуючи онлайн вправи з англійської, слід звертати увагу на популярність ресурсу і на якість представлених на ньому вправ. Багато сайтів подібного типу надають можливість визначити рівень володіння вами іншомовними навичками. Зазвичай надається можливість виконати вправу з множинним вибором, яке охоплює всі основні феномени граматики англійської мови з використанням необхідного для спілкування лексичного рівня.

Існує загальноприйнята міжнародна система оцінювання рівня володіння мовою. Можливі деякі варіації, але її можна представити так і підібрати до кожного рівня відповідні вправи

Вправа для нульового рівня

Нульовий рівень – ви не маєте ані найменшого уявлення про структуру, правила та феноменах англійської мови, ніколи не вивчали в школі, більш того – не знаєте елементарного рахунку і не знаєте, як звучать букви алфавіту.

 • Вивчіть алфавіт і навчіться вимовляти слова по буквах: (слова з цієї вправи Ви можете прослухати)

  an-t ; be-e ; c-e-n-t ; d-u-c-k ; f-e-e-l ; go-a-l ; h-at ; i-c-e ; j-o-y ; k-it-e ; l-i-k-e ; m-o-us-e ; no-s-e ; on-i-on ; p-e-n ; q-u-i-c-k ; r-e-d, s-u-n ; to-y ; up ; v-e-i-l ; w-an-t ; X-r-a-y ; y-e-s ; z-i-p .

  8c64863d83b54408cebe5751570646e5 Онлайн вправи з англійської мови, тренування для різного рівня

  Це вправа просто необхідно для початківців. Вирішується відразу два завдання: заучивается алфавіт і навчаються знайомляться з спеллингом, тобто готуються до дуже важливого вправи з аудіювання та письма, коли диктор вимовляє слова по буквах, а вони записують їх або друкують.

 • Прослухайте слова попереднього вправи і, використовуючи словник і таблицю транскрипційних знаків випишіть їх транскрипції. Повторіть кожен знак за диктором, потім повторіть слово повністю.

  Читайте також:  Тема "Вибір кар'єри" (Choosing a Career)
 • Буде потрібно близько 80 академічних годин тренування англійської мови онлайн, щоб перейти на рівень мови, при якому ви зможете скористатися елементарними навичками спілкування.

  Вправа для рівня Elementary

  Це Elementary – рівень, який може зберегтися після закінчення школи, за умови, що людина не займався мовою протягом тривалого часу. Також цього рівня можна досягти і дітям, і дорослим за 80 годин інтенсивних занять «з нуля». Це дозволить вам мати обмежене уявлення про граматику мови, вміти використовувати невеликий набір завчених фраз. Приклад вправи:

  • The koala …musthave tocan sleep in a eucalyptus all day long.

  • Jeremy …mightcouldhad to leave Washington since she found a new job in Dallas.

  • I …ought tocanmay respect the elderly.

  • Dan and Pat live in the UK and they …shouldmustmay get visa to visit Siberia.

  • We …were able tomustshould start the engine after the battery charging.

  • Our guests were busy and they …must notdid not have tocould not accept our invitation to go to the Zoo.

  • They asked if they …mightmustcan go out.

  ПроверитьСбросить результатБольше вправ

  Потрібно мати на увазі, що дитині може знадобитися менше часу для засвоєння мовленнєвих навичок, ніж починаючому дорослому. Може скластися парадоксальна ситуація, що дорослий, який підбирав онлайн вправи з англійської мови для початківців, при їх виконанні може почати відставати в засвоєнні матеріалу від дитини.

  Вправа для Pre-intermediate

  c9b333c544dc39f79f294b53dee5ceba Онлайн вправи з англійської мови, тренування для різного рівня

  Кваліфікація pre-intermediate – вводить початку середнього рівня. В цьому випадку, людина має знання лексичного мінімуму, добре справляється з письмовими вправами, що дозволяють довести володіння основними граматичними навичками, але ще не здатний брати участь у спонтанній розмові з іноземцями. Тут будуть хороші вправи на словотворення:

  Tracy loves telling … ( DIFFER ) between varieties of roses. Her mother has a very beautiful garden flowers and a vast … ( MAJOR) of them are roses. Tracy’s mother learnt how to grow plants from her Bad and she developed her skills to … (PERFECT). There are about 200 varieties of roses there.

  Показати/приховати відповіді

  Ключі: DIFFERENCE, MAJORITY, PERFECTION.

  Вправа для Intermediate

  Intermediate – середній рівень. Ступінь володіння англійською мовою, після якої учня можна випускати у «вільне плавання» для подальшого розвитку мовленнєвих навичок. Тут можна взяти в якості вправи фрагмент для правки листи особистого характеру, тобто знайти по одній помилці в кожному рядку фрагменту, чи поставити прочерк, якщо в рядку помилки немає:

  Dear Todd.
  I haven’t hear from you for ages and at last I am ready to send you few lines about
  my life in Texas. Of course, I am going to ask you some questions about our old
  school where we spent so splendid time. I know that you works at our school after
  graduating from the University…

  Показати/приховати відповіді

  Ключі: 1 рядок – замість крапки після звернення повинна бути кома; 2 рядок – замість hear повинно бути heard; 3 рядок – прочерк; 4 рядок – замість works повинно бути work

   

  Після оволодіння рівнем Intermediate необхідна інтенсивна мовна практика, яка полягає в переглядах фільмів, онлайн-спілкуванні з носіями мови та участі у програмах обміну.

  Як досягти Upper-Intermediate і вище?

  Рівні Upper-Intermediate, Advanced і Upper Advanced стають сходинками до вільного оволодіння англійською мовою, але і вони потребують постійної практики у вигляді спілкування з носіями мови, читання книг в оригіналі, перегляду англомовних програм і фільмів. Багато досягли високого рівня мови не нехтують і тренуванням англійської мови онлайн.51ad509773683c4885c8bb18e11a4c73 Онлайн вправи з англійської мови, тренування для різного рівня

  Існує багато популярних ресурсів, на яких ви можете знайти масу корисних онлайн-вправ англійської мови. Ми ставимося до цих ресурсів з повною повагою і з увагою стежимо за їх розвитком. Проаналізувавши незліченна кількість навчальної інформації, ми створили унікальний сайт з вивчення англійської мови онлайн. Запрошуємо поринути в захоплюючий світ англійської разом з нами!

  Зареєструватися на сайті і отримати доступ до всіх онлайн-вправам

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: