Опис героя англійською: not every character is a hero

Ця тема – суто академічна, тобто вона практично марна у вихідному варіанті для тих, хто націлений на вивчення мови для роботи або для спілкування.

Тим не менш, вона охоплює такі теми, як зовнішність, характер і дозволяє показати володіння граматичним матеріалом. Тому краще її не пропускати. З чого ж почати опис героя англійською?

  • Вибір героя

Для того, щоб написати хороший текст, треба знати, про що писати і мати в розумі хоча б мінімальний план. Краще всього вибирати тих героїв, які Вам імпонують. При цьому все-таки кращі позитивні герої. Справа в тому, що опис негативного героя складніше і не завжди доречно. Почати можна приблизно так:

«They say: choose an author as you choose a friend. Why? I think the reason is that any author creates a lot of characters and all of them can teach you something. So you should choose the author who creates kind and wise characters. They will teach you as your friends usually do – with their own experience. After all I have chosen a well-known character to describe – Harry Potter» – «Часто говорять, що треба вибирати книгу і автора, як вибирають друзів. Чому? Я думаю, причина в тому, що кожен автор створює безліч персонажів, і всі вони чомусь нас вчать. Тому краще вибирати автора, який створює переважно добрих і мудрих героїв. Вони будуть вчити читача, як це зазвичай роблять друзі – на своєму прикладі. Подумавши, я вирішив описати одного з найвідоміших персонажів – Гаррі Поттера».

Курс розмовної англійської мови:
Познайомтеся з майбутнім викладачем і дізнайтеся свій рівень англійської на пробному уроці
Спробувати

Читайте також:  Розповідь про своєму звичайному дні (My daily routine)

  • Меду багато не буває, або чим більше позитиву – тим краще

При описі героя англійською головна мета – показати свої знання лексики та граматики. Власну думку тут, на жаль, стоїть далеко не на першому місці. Тому можна і потрібно розписувати персонажа в самих яскравих фарбах, робити наголос на позитивні якості і унікальні таланти. Чим більш «красивим» буде розповідь, чим більше епітетів буде використано, тим вище буде оцінено твір. За основу можна взяти наступний текст і при необхідності його розширити:

«Maybe you are interested in why I decided to choose this character. Well, there are some reasons. Firstly, I think everyone has heard of Harry Potter, so one can easily agree or disagree with my opinion. Secondly, he has good features of character as well as weaknesses and shortcomings, thus he is not a typical “prince charming” but a real-life character. Thirdly, I admire his personality with its all merits and drawbacks and, for some reason, I want to be like him. As for me, the most important quality in Harry is his ability to overcome problems and difficulties. He never gives up and always does what he thinks is better. He is devoted to his friends and loved ones. Yes, sometimes he gets in trouble because of that but finally he overcomes everything and becomes and stronger wiser. Another quality I like is his ability to solve unusual problems and find out of ways different situations thanks to his flexible mind. I’m sure it’s the most important quality in the modern world – the flexibility of mind. Of course we shouldn’t forget that Harry has a kind and loving heart, and it also helps him to fight evil and defeat it» – «Має бути, Вам цікаво, чому я вирішив обрати саме цього персонажа. На це є кілька причин. По-перше, я думаю, що Гаррі Поттер відомий усім, і слухачі можуть погодитися або не погодитися з моєю думкою. По-друге, у нього є як сильні, так і слабкі сторони, тобто, він не абстрактний ідеальний герой, а схожий на звичайного живої людини. По-третє, мені подобається його характер з усіма його сильними і слабкими сторонами, і я в якійсь мірі хотів би бути схожим на нього. По-моєму, найкраща риса в Гаррі – це його вміння долати труднощі. Він ніколи не здається і робить те, що вважає правильним. Він вірний і відданий друг, хоча і потрапляє через цього неприємності. Зрештою, долає всі перешкоди, стаючи сильніше і мудрішими. Ще одна якість. Що мені в ньому подобається, це здатність знаходити рішення найскладніших проблем завдяки рухомого і живого розуму. Мені здається, що гнучкість розуму – одне з найважливіших якостей в сучасному світі. Не потрібно забувати і про те, що у Гаррі, – добре і любляче серце, яке допомагає юного чарівника боротися зі злом і перемагати його».

Читайте також:  Англійська для дітей дошкільного віку

opisanie geroya na anglijjskom: not every character is a hero24 Опис героя англійською: not every character is a hero

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: