Опис книги англійською: so many books, so little time

Начитана людина – завжди цікавий співрозмовник. А наша мета – не просто вивчити правила граматики і кілька базових топіків. Головне – вміти говорити на мові, що вивчається, доносити свої думки і сприймати думки співрозмовника.

А найблагодатніший грунт для дискусії та обговорення – література, особливо, якщо Вам належить обертатися в товаристві високоосвічених людей. Але навіть якщо мета набагато прозаїчніше, а саме – просто розповісти про улюблену книгу під час навчання, мати в запасі готове опис книги англійською завжди корисно.

  • Введення

Введення конкретно до цього топіку можна робити самим різноманітним. Ідеально в епіграф помістити цитату з тієї книги, яка буде фігурувати далі за текстом. Інший варіант – розмістити в епіграф цитату автора цієї книги, особливо, якщо вона пов’язана з книгами та читанням. Наприклад, можна використовувати цитату Дж. Роулінг «The stories we love best do live in us forever» – «Історії, які ми найбільше любимо, будуть жити в нас вічно». Причому це висловлювання однаково добре підійде як для опису будь-якої книги, так і для розповіді про Гаррі Поттера. Після епіграфа – невеликий вступ, в якому доречно показати Ваше ставлення до читання в цілому. Тут варіант може бути тільки один, так як в будь-якому суспільстві людина, яка не любить читати, буде сприйматися з насторогою. В результаті у Вас може вийти щось подібне:

«I adore reading. As for me, any book is better than a movie just because there’s no special effects budget in our mind and in our imagination. That is why I try to read first and then to watch a movie. I even have a list of books to read. Talking about the genre, I can say that I like fantasy adventure and stories most of all. It’s Probably the reason why I liked “Harry Potter” most of all. So i’d like to tell you more about this famous book» – «Я обожнюю читання. Як на мене, краще читання перегляду фільмів просто тому, що у нас в голові немає обмеження бюджету на спецефекти. Тому я віддаю перевагу спочатку прочитати книгу, а потім вже дивитися екранізацію. У мене навіть є список книг, які треба прочитати. Але якщо говорити про те, який жанр я люблю найбільше, то це фантастика і пригоди. Можливо, саме тому мені так сподобався «Гаррі Поттер». Тому я б хотів Вам розповісти про цю знамениту книгу.

  • Основна частина
Читайте також:  10 порад для самостійного вивчення англійської мови

Коли з введенням закінчили, можна приступати до основної частини, а саме – до опису сюжету і того уроку, який можна почерпнути з книги. Розглянемо на прикладі:

“I think everybody knows the plot of “Harry Potter”. This is a novel about a boy-wizard and about the magic world about the fight between good and evil, about friendship and honour. The whole generation has been devouring this set of books. But it is not only an interesting thing to read. It teaches children and young people a lot of things. First of all that good always wins. Second, the most powerful thing in the world is love, especially parents’ love. And the third – it doesn’t matter how strong the evil is. You can conquer it only if you stay true to yourself and only if you have those who love you» – «Я думаю. Всі знають сюжет «Гарі Поттера». Це роман про хлопчика-чарівника, про чарівному світі, про боротьбу добра і зла, про дружбу і честі. Ціле покоління зачитували цією серією книг. Але «Гаррі Поттер» – це не просто цікаве чтиво на один раз. Книга багато чому вчить своїх юних читачів. По-перше, добро завжди перемагає зло. По-друге, найбільша сила в світі – це любов, особливо любов батьків до своїх дітей. По-третє, яким би сильним не було зло, його можна перемогти, якщо залишатися самим собою, і якщо є люди, які тебе люблять».

  • Висновок

Нарешті, пишеться висновок. Тут теж можна використовувати прислів’я або приказку про книги та читання, висловивши свою згоду з нею. Прекрасний варіант – “I agree with a російське прислів’я “Choose an author as you choose a friend”, and i’d advise all children to read “Harry Potter” – “Я згоден з прислів’ям “Вибирай автора, як вибираєш друга”, і я б радив всім дітям прочитати “Гаррі Поттера”.

Читайте також:  Корисні фрази англійською мовою: from this day forward

opisanie knigi na anglijjskom: so many books, so little time10 Опис книги англійською: so many books, so little time

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: