Опис квартири англійською: your grace house, and not let that you grace

Опис квартири – одна з розмовних тем-топіків, яка обов’язкова для вивчають англійську. Справа в тому, що в неї входять і прийменники місця, та лексичний матеріал по темі «Меблі», і часи групи Simple.

До того ж, тут, як ніде, можна похизуватися знанням прикметників і вишуканими фразами, прислів’ями та ідіомами. Для англійців будинок – це місце дуже важливе і по-своєму особливе, адже в менталітеті народу закладена якась клановість, династичность сімей і збереження традицій. Саме тому, якщо англієць попросить Вас описати свою квартиру, не потрібно соромитися. Він це робить не з цікавості, а з щирого бажання знайти спільні точки дотику з співрозмовником. До речі, подібне навряд чи прийде в голову американця. Нижче ми розглянемо загальну схему опису квартири англійською, а також познайомимося з однією англійським прислів’ям, що відбиває ставлення британців до будинку в цілому.

Будинок англійця – його фортеця

Якою б банальною здавалася ця прислів’я, вона однаково справедлива для будь-якого народу. Але якщо в нашому варіанті вона звучить просто як «Мій дім – моя фортеця», то англійське прислів’я звучить як «An Englishman’s home is his castle». Вона може бути використана в перших реченнях твори, поряд з фразами «East or West – home is best» (У гостях добре, а вдома краще) і «there’s no place like home» (Немає на світі місця краще, ніж рідний дім. Можна використовувати їх всі, а можна вибрати ту, яка краще підходить до Вашого опису, складеної нами добірки прислів’їв про будинок.

Нижче ми наведемо заготовку до нескладного шкільного твору, яку, тим не менш, можна використовувати і для простого опису квартири в розмові з носієм мови.

Читайте також:
Вправи "Англійські прикметники з закінченнями -ed та -ing" (з відповідями)

Описуємо кімнати

Логічним продовженням тексту після вступної фрази буде загальний опис квартири, її планування та кількості кімнат. Наприклад:

«My flat is not very big but cozy. There are three rooms in it. There’s a living room, my parents’ bedroom and my room. I like it very much and I think that our flat is the best in the world» – «Моя квартира не дуже велика, але затишна. У ній три кімнати – залу, кімната батьків і моя кімната. Я люблю нашу квартиру і думаю, що вона найкраща в світі».

Розмовна англійська Skype:
-Заняття у зручний для вас час
-Викладач, зрозуміло пояснює лексику і граматику
-Практика спілкування в реальних життєвих ситуаціях
-600 руб. за 45 хвилин
Пройти пробний урок

Потім має сенс коротко описати кожну з кімнат, не вдаючись у подробиці. Інша справа, якщо Ваше завдання – опис квартири в цілому, а якоїсь окремої кімнати. Краще дотримуватися порядку «Передпокій – кухня – ванна – зали – житлові кімнати». Опис може бути приблизно наступним:

«We have a hall in our flat. There are a lot of clothes there, a wardrobe and a big mirror. If you go further you will see a kitchen on the left. It is very little but we like to spend time there drinking tea. On the right there’s a bathroom. It is little too. There are also three rooms in our flat. The first one is the living room. We watch TV, read and gather together in it. My parents’ in room smaller than the living room but it is bigger than my room after all. My room is the smallest one but I like it most of all because it’s my own cozy nook where I am a master»- «У нас в квартирі є передпокій. В ній багато речей, трюмо і велике дзеркало. Якщо ви пройдете далі, то зліва побачите кухню. Вона дуже маленька, але ми любимо проводити там час за чаюванням. Праворуч знаходиться ванна. Вона теж маленька. У нашій квартирі також є ще три кімнати. Перша – вітальня. У ній ми дивимося телевізор, читаємо і проводимо час разом. Кімната моїх батьків менше, ніж вітальня, але більше, ніж моя кімната. Моя кімната – найменша, але мені вона подобається найбільше, тому що в ній я відчуваю себе господарем (господинею)».

Читайте також:
Космос англійською мовою - планети сонячної системи, всесвіт англійською

В кінці можна ще раз згадати, що будинок – найкраще місце для кожної людини.

opisanie kvartiry na anglijjskom: grace your house, and not let that grace you11 Опис квартири англійською: your grace house, and not let that you grace

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн