Опис літа англійською: summer moved on

Тема пір року в тому чи іншому вигляді повторюється весь час, поки людина вивчає іноземну мову. Змінюється складність конструкцій, але, по суті, тема залишається незмінною.

Тому опис літа англійською, так само як і опис іншого часу року – це те, чому можна і потрібно приділити найпильнішу увагу. Справа в тому, що цей топік включає в себе і тему погоди, і тему дозвілля, і навіть тему, пов’язану з робочим днем. З чого ж почати?

  • Крок 1: визначаємо переваги

Насамперед, можна написати про те, чи любить автор той час року, яке описує. Це дозволяє звузити варіанти написання тексту до двох, максимум трьох. Перша схема – для любителів літа. Друга – для тих, хто віддає перевагу інший час року, а третя – для тих, хто не може визначитися і живе згідно англійському прислів’ю: «there’s no such thing as bad weather, only unsuitable clothing». Її можна перекласти як «У природи немає поганої погоди», а якщо дослівно, то вийде «Немає поганої погоди, є невідповідна одяг». Наприклад:

«You know, as for me, I like summer. It’s the best time of the year. It gives us a lot of opportunities» – «Що стосується мене, я люблю літо. Мені здається, це найкращий час року. Воно дає нам безліч можливостей».

  • Крок 2: обмежуємо поле діяльності

Далі описуємо все те, чим можна і потрібно займатися влітку. Це може бути і дайвінг, і кемпінг, і навіть поїздки на дачу з сім’єю. Головне – написати яскраво, соковито й з ентузіазмом. Людина, що читає ваш опис, повинен захотіти провести літо так само, як і ви. Наприклад:

«In summer we can do a lot of things. For example, we can spend time with friends and relatives. Крім того, there are a lot of live concerts and other events in summer so we can have a good time outdoors. We also can spend time at home watching movies and TV shows and eating delicious things» – «Влітку можна займатися багатьма речами. Наприклад, можна проводити час з друзями і родичами. Крім того, влітку проходить безліч живих виступів артистів та інші події, на яких можна чудово провести час. Також ми можемо провести літо, дивлячись серіали і насолоджуючись чимось смачненьким».

  • Крок 3: описуємо природу

Літо – час року саме по собі дуже яскраве і красиве. Це і потрібно передати в описі. Один опис природи може розтягнутися на половину розповіді. Але наша мета – описати літо в цілому, а не дати розгорнуту розповідь про природу рідного краю. Тому можна і потрібно обмежити цей блок парою-трійкою пропозицій. Наприклад:

«The other thing I like about summer is beautiful nature. This time of the year it becomes really alive and inspiring. Looking at all the green grass and leaves I feel life all around me. In my country the most impressive thing is the sunset when the sun becomes dark red and paints the sky blue, red, violet and pink» – «Ще я люблю літо за чудову природу. У цю пору року вона оживає і надихає. Дивлячись на зелену траву і соковиті листя, я відчуваю, що навколо мене бенкетує життя. У моїй країні найпрекрасніше, що можна спостерігати влітку, це заходи. У цей час сонце стає темно-червоним, а небо забарвлюється в синій, червоний, фіолетовий і рожевий».

  • Крок 4: ставимо красиву і жирну крапку

Нарешті ми підходимо до завершення роботи. В кінці завжди треба писати красиво і нарочито пафосно. Це повинна бути вершина розповіді, його кульмінація. Для цього можна ще раз повторити, що ви любите літо і що це, на Вашу думку, най-найкращий час року. Але, щоб не зачіпати нічиї почуття, в кінці обов’язково згадуємо про те, що про смаки не сперечаються і що у кожного може бути його власна думка. Наприклад:

«I can repeat that I like summer and I can say that, to my mind, it’s the best season. But of course, tastes differ» – «Я можу повторити, що люблю літо, і, на мою думку, це найкращий час року. Але, звичайно ж, про смаки не сперечаються».

opisanie leta na anglijjskom: summer moved on9 Опис літа англійською: summer moved on

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: