Опис міста англійською: summer night city

У процесі знайомства, так чи інакше, настає момент, коли співрозмовники, покінчивши з люб’язностями, говорять про те, що їх хвилює.

Британців після погоди хвилює походження людини, а саме – звідки він, з якої країни і навіть з якого міста. Тому не зайвим буде перед подорожжю за кордон згадати основні фрази, які допоможуть скласти опис міста англійською в потрібний момент. Якщо ж ця тема необхідна тільки для написання твору, не біда. Логіка побудови опису залишається однаковою в обох випадках.

  • Гарне введення – половина успіху

У випадку зі шкільним твором чим красивіше і цветистее буде вступ, тим вище шанси на успіх. Для цього можна використовувати і прислів’я, і цитати відомих письменників про будинок. Найбільш відома – “An Englishman’s home is his castle”. Можна використовувати й інші, наприклад: “there’s no place like home”, “East or West – home is best”. У живому спілкуванні це все зайве. Почати можна і потрібно з банальнейших вступних слів “Well”, “And so…” і так далі. Враховуючи, що красиві звороти дуже цінуються британцями, можна сказати щось піднесене, наприклад, “Ever since I was a child i’ve thought that my town is the best place on Earth. It is the birthplace of many famous people and is a true cultural centre of our region” – “З самого дитинства я думав, що моє місто – найкраще місце на землі. У ньому народилося багато відомих людей, до того ж, наше місто – справжній культурний центр».

  • Опис: просто і зі смаком

Як і в будь-якому оповіданні, ми починаємо з висловлювання власної думки. Очевидно, що Ви любите своє місто, але сказати про це варто. Чим більше особистої оцінки в оповіданні – тим краще. Особиста оцінка додасть Вашим судженням більшу вагу в очах співрозмовника. Опис міста англійською – це своєрідна презентація, тому обов’язково згадати про відомих людей, які жили або працювали у Вашому місті. Не пам’ятаєте ні одного? Нічого страшного, обмежтеся загальною фразою про безліч поетів, які творили і продовжують творити в місті. Наприклад:

Читайте також:
Цікаві факти про кожного з 50 американських штатів

«I like my town and I think it’s quite natural. In my opinion, everybody loves his place just because it gave him the best hours in life – hours with his family. I am not an exception as you see. My town is not very big, but a lot of famous people lived and work there. Among them there are local poets and actors» – «Я люблю своє місто і думаю, що це природно. Мені здається, що кожен любить свій рідний будинок у першу чергу тому, що там були проведені кращі годинник – годинник з сім’єю. Як бачите, я не виняток. Моє місто невеликий, але в ньому жили і творили багато відомих людей. Серед них – безліч місцевих акторів та поетів».

Курс розмовної англійської мови:
Познайомтеся з майбутнім викладачем і дізнайтеся свій рівень англійської на пробному уроці
Спробувати

  • Не перестарайтеся з деталями!

Описуючи місто, не перестарайтеся з прикрашенням. Досить буде сказати про розміри міста, про його характерних рисах та визначні місця. В деяких випадках можна і потрібно зазначити, що місто досить старий, зі своєю історією і традиціями.

«My town is not very special but it has its own traditions and a long history. It was built 200 years ago and is named after ……. We have many flowers and fountains in the centre of the town. The streets are wide and clean. You can see a lot of shops there. There’s also an old house where …… lived and work» – «Моє місто – самий звичайний, але має свою довгу історію і традиції. Його збудували 200 років тому і назвали в честь …… У центрі міста багато дерев і фонтанів, його вулиці широкі і чисті. Також в місті багато магазинів. З визначних пам’яток можна виділити старий будинок, де …. жив і працював».

Читайте також:
Ігрове навчання англійської мови

Таким чином, поєднавши всі частини воєдино, Ви отримаєте чіткий опис міста на англійській, в яке потрібно тільки підставити свої дані.

opisanie goroda na anglijjskom: summer night city23 Опис міста англійською: summer night city

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн