Опис пам’ятки англійською: let me take you on a tour

Яка картинка виникає перед очима при слові «Лондон»? Швидше за все, червоні телефонні будки, годинні у високих шапках і якась пам’ятка, наприклад, Біг Бен або Тауер.

Закономірно, що в програму будь-якого іспиту на знання англійської мови входить опис пам’ятки англійською. Британці фанатично люблять свою культуру і ставлять її в противагу американській культурі. Тому, навіть якщо Ви давно вийшли зі шкільного віку, розповідь про пам’ятки може Вам стати в нагоді в самих різних ситуаціях, наприклад, коли Ви будете описувати емоції від недавньої подорожі. Так чи інакше, всі тексти подібного типу будуються за одним шаблоном, і все, що потрібно, – це підставити назву пам’ятки і додати трохи фактів.

  • Початок змінюється в залежності від ситуації

Опис своєї подорожі – це одне, а розповідь заздалегідь підготовленого тексту на іспиті – зовсім інше. У першому випадку можна не робити довгого вступу і відразу почати розповідь. У другому важливо не стільки зміст, скільки форма подачі.

Варіант 1

“You know, i’ve been to London and I should say that it was an incredible trip. On a tour of the city, we visited many places of interest. To tell you the truth, the program was wonderful and we saw a lot of fascinating things. But I liked the Tower of London most of all” –”Знаєте, я якось був у Лондоні і повинен відзначити, що це була неймовірна поїздка. На оглядовій екскурсії ми побачили безліч визначних пам’яток. Програма була дійсно чудовою, і ми побачили багато цікавих і дивовижних місць. Але особисто мені більше всього сподобався Лондонський Тауер”.

Варіант 2

“They say, every bird likes its own nest. We can say the same about people. But a man differs from a bird because he can enjoy not only the beauty of his native place but also the beauty of different countries and places of interest. Today i’d like to speak about The Tower of London. Everybody knows what it looks like but not many people know its history” – “Є така приказка: “Всяк кулик своє болото хвалить”. Це ж можна сказати і про людину. Але людина відрізняється від птиці тим, що може насолоджуватися не тільки красою рідного дому, але і отримувати задоволення від перебування в інших місцях.Сьогодні я б хотів поговорити про Лондонському Тауері. Майже всі знають, як він виглядає, але мало хто знає його історію”.

  • Екскурс в історію

Без цієї частини неможливо зробити ні один опис пам’ятки англійською. Нижче ми наведемо невелику витримку з історії Тауера

«This place impressed us all not only with its architecture, its huge walls and towers, but also with its long and dark history. At first it was a royal residence, then it became a treasury and finally it became a prison for famous people. Some queens were executed buried and there were so as many rivals of the British Crown. Another feature of the Tower of London is its ravens. They live on the museum grounds, and there’s a man who takes care of them and gives them meat” – “Це місце вразило нас не тільки своєю архітектурою, товстими стінами і вежами, але і своєю довгою і сумною історією. Спочатку Тауер був королівською резиденцією, потім – скарбницею, а потім і в’язницею для самих знатних ув’язнених. В Тауері були страчені і поховані кілька корольов поряд з впливовими ворогами Британської корони. Ще одна відмінна риса Тауера – ворони. Вони живуть на території музею, і є людина, яка стежить за ними і годує їх м’ясом».

  • Висновок

Будь-який висновок має мотивувати слухача самому побачити Тауер. Тому можна завершити розповідь так:

“After all, I think that everyone should visit the Tower of London. As the saying goes, if you have seen the Pyramids, you can die. I say you can’t die without visiting the Tower» – «В принципі я думаю, що Тауэер повинен відвідати кожен. Є вислів «Побачити єгипетські піраміди і померти». Я ж скажу інакше: «не Можна померти, не побувавши в Тауері»

opisanie dostoprimechatelnosti na anglijjskom: let me take you on a tour Опис памятки англійською: let me take you on a tour

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: